Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KluczownikZbiorowa skarga na moderatora Kakakoja
#3
<prostuje paluszki> No to jedziem.

@Kluczownik
Czat tak ładnie powycinałeś, że aż ocenię co na nich jest.
1. Kakakoja Cię zaatakował.
2. Kij z wami pies, czy tu jest obraza? Nie, za obrazę (mnie) to ja mogę uznać wypowiedź Nestea odnośnie mojego "braku angielskiego w szkole". I błagam, nie wmawiaj mi że pomylenie rodzajniku żeńskiego z męskim jest jakąkolwiek obrazą, bo wtedy to trzeba mieć już nieco za duże mniemanie o sobie.
3. Wykłócaliście się bardziej o ten rodzajnik niż o samą walkę, ja tylko dosłownie przetłumaczyłem jak jego nick brzmi, coś nie tak?
4. Napisałem na czacie i zaoferowałem pomoc, że mogę wam pokazać lokalizację seta prot 4, czy jest w tym coś złego? Nie, chciałem po prostu też pomóc.
5. Aha, ale co to ma do rzeczy?
6. Użyłem słowa chuj, którego Nestea sam używał, myślicie, że jak wam cenzuruje wulgaryzmy to administratorzy ich nie widzą? Najwidoczniej musiałem wejść na wyższy poziom słownictwa, by zacząć z wami rozmowę "na poziomie".
7. Zabijanie w zemście? Nie, po prostu ja sobie biegałem na arenie "wyspa" i zauważyłem Ciebie w żelaznym secie, to podbiegłem i Cię zabiłem, to chyba dość logiczne, że jak się stoi i nic nie robi na arenie to zostanie się zabitym, prawda? Gdzie tu zemsta.
8. Wisienka na torcie, myślisz, że taki admin, moderator to nie ma życia, którym już i tak wystarczająco się stresuje? Niezbyt mi potrzebne dodatkowe nerwy, które wasza dwójka mi dzisiejszej nocy dostarczyła, poza tym, wasze słownictwo było karygodne, od groma chujów tam było, idiotów i debili.
I nie są to puste tłumaczenia, bo miałem ze sobą wiarygodnego świadka który wszystko potwierdzi.

@Mr_Nestea
1. O killaure mogę oskarżyć każdego, nawet jeśli takowej nie posiada. Z Twojego screenshota wynika tyle, że ja w ogóle nie mam prawa ingerować w to, co gracze posiadają w swoich launcherach grając na serwerze gdzie to ja muszę takie rzeczy sprawdzać.
2. To samo się powtarza, pomimo mojego braku vanisha (a dla was go miałem, co z tego, że na vanishu nie da się nikogo uderzyć, pfff) daliście radę mnie uderzyć, i to nie raz.
3. Co to ma do rzeczy? Wytłumaczyłem, że czasem jest tak, że vanish się buguje i jego efekt jest pomimo faktu, że nie był włączony nawet przez cały pobyt na serwerze.
4. "Kokokolacja nie zaczynaj sobie", chcecie mi wmówić, że to niby ja ten zły, gdy to Wy oboje wyrażacie automatyczną wrogość? W ogóle ta groźba o solidnej skardze za obrazę, bo pomyliłem rodzajniki, zabawne.
5. Dlaczego mam sobie życzyć gracza, który nałogowo używa zwrotów typu "chuj, debil, idiota"? Szczególnie takiego, z którym się dogadać nie można, bo od razu degradem grozi, kim Ty niby jesteś, że masz czelność sobie na coś takiego pozwalać?
6. Zaraz zaraz, jakie proszenie o pomoc? Zabić zabiłem, bo Kluczownik stał w miejscu na pvp, więc co się dziwi?

Nie złamaliście żadnego punktu z regulaminu? Spójrzcie na punkt 1 i 2. http://mcsurvi.pl/index.php?strona=regulamin
Dowodów macie pełno, szkoda tylko, że obarczają winą was a nie mnie. A, i pozwolę sobie jeszcze wytknąć zwroty kluczowe w poście Kluczownika, takie jak: "perfidny moderator", " Na zarzut o celowe zabicie z vanisha moderator był arogancki i niemiły",
"Zaczął udawać inteligentnego", "takie osoby są ujmą dla serwera."
Perfidny? Pierwsza obraza, hoho, arogancki i niemiły? Kolejna, udaję inteligentnego? Kolejna obraza, jestem ujmą dla serwera? Ach te podwójne standardy oceniania innych a nie siebie. Jeśli naprawdę Ci ubliża zwrot "misiaku", to czas zejść na ziemię z tych chmur i nabrać nieco dystansu do siebie jak i do świata, zwłaszcza do tego drugiego.
To ja byłem niemiły? Wybaczcie, to ja zostałem przez was zwyzywany od debili, idiotów i chujów. A tutaj jeszcze coś dla was: http://pl.wikipedia.org/wiki/Pokora
@Ad1. Proszę, oto to wasze "adminowskie eq", http://pl.tinypic.com/userstuff.php?u=9g...BBHw%3D%3D
@Ad2. Zapisałem sobie te wszystkie wasze dowody, byście przypadkiem któregokolwiek z nich nie usunęli.
Edit@Ad3. I może zechcesz się upierać, Kluczowniku, że nie złamałeś żadnego punktu w regulaminie, hm?


Wiadomości w tym wątku
Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Kluczownik - 15-03-2015, 02:46 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Grell - 15-03-2015, 04:12 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Etrayy - 15-03-2015, 10:55 AM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Grell - 15-03-2015, 12:34 PM
RE: Zbiorowa skarga na moderatora Kakakoja - przez Etrayy - 15-03-2015, 12:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości