serwery minecraft

Zapraszamy na Serwer Minecraft 1.7 - 1.8!

Serwer Minecraft zaoferuje Ci fantastyczna rozrywke na wielu autorskich trybach gry!

Wyprobuj klasyczne tryby jak Suvival, SkyBlock, SkyWars czy Creative lub

inowacyjne tryby typu RPG, GTA, WOJOWNICY DUSZ, MasterBuilders i wiele innych.

Regulamin

REGULAMIN!

Regulamin serwerów McSurvi.pl
1. Nie obrażaj Administracji i innych graczy. 2. Nie przeklinaj. 3. Nie używaj niedozwolonych modów jak : Nodus, x-ray, fly, itd… 4. Grając na naszym serwerze staraj używać poprawnej polskiej pisowni. 5. Nie grifuj działek i nie przeszkadzaj innych graczom w grze. 6. Zakaz proszenia o darmowe itemy, opa, teleportacji do innych graczy, zrobienia dzień / noc. 7. Zakaz prób zawieszania serwerów poprzez spawnowanie dużej ilości itemów. 8. Pamiętaj, Admin ma zawsze racje :). 9.W celu zabezpieczenia swojego konta, zalecane jest ustawienie bezpiecznego hasła np. : duhGDKSA4 . W przeciwnym razie Administracja nie odpowiada za włamy na konta z hasłem : 1234 10. Nie podawaj swojego hasła do konta innym graczom i zastosuj się do pkt. 9 11. Zakaz reklamowanie innych serwerów, stron www, for dyskusyjnych jak i serwerów głosowych ( Ts, Mumble, itd.. ). 12. Zakaz oszukiwania innych graczy poprzez rzekome wymiany itemowe, czy sprzedażowe. 13. Zakaz rozpowszechniania płatnych stron www. 14. Administracja może przerwać działanie danego serwera bez podania przyczyny. Przerwy techniczne mają na celu poprawę i aktualizacje zabezpieczeń jak i trybów rozgrywki.
Regulamin serwera TeamSpeak 3
1. Każdy z graczy może wejść na darmowy serwer głosowy. 2. Należy używać poprawnej polskiej wymowy. 3. Zabrania się przeklinania / wyzywania. 4. Każdy z graczy może poprosić o swój prywatny pokój. 5. Należy stosować się do zalecień Moderatorów i Administratorów. 6. Zakaż umieszczania odnośników do innego forum / strony www / serwera / serwera głosowego.
Regulamin FORUM McSurvi.pl
1. Każdy z graczy może pisać na forum o swoich problemach / opiniach. 2. Zabrania się wyzywania innych graczy jak i Administracji. 3. Zabrania się nadużywania dużych liter. 4. Nie wolno spamować na forum. 5. Pisz w odpowiednim miejscu. 6. Zakaż umieszczania odnośników do innego forum / strony www / serwera / serwera głosowego. 7. Pisząc posty / tematy zachowaj poprawną polska pisownię. 8. Zakaz umieszczania nie stosownych zdjęć.


Regulamin Uslug
Sklep SMS