Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ParismoutstacheNie wiem co mam z tym poradzić?
#1
Oczywiście mam bana ale sam nie wiem co mam teraz zrobić (szkoda że to nie jest ban czasowy Sad )
Pisz pod spodem ok? liczę na ciebie!
Nie pisz pod spodem że mam wysłać sms no chyba że to jest jedyne rozwiązanie xD
Pomogłem? Daj 1+  Wink
[Obrazek: 951c5441b20940b5a8ac34de59fe5e46.1.gif]
Odpowiedz
#2
Najlepiej poproś o ub i powiedz , że naprawdę się zmienisz Smile
Odpowiedz
#3
autokosz
Odpowiedz
#4
Napisz prośbę o UnBan, powiedz dlaczego chcesz UB :
* Czy się zmienisz
* Dlaczego złamałeś regulamin - co cię do tego pokusiło
* Przeproś innych za nieprzyjemności np:
Miałem cheaty i przepraszam wszystkich którzy prze zemnie mieli nieprzyjemności.
Itp...
Odpowiedz
#5
Napisałem tak: Narka ide na.......(Nazwa serwera np. minefox.pl) pa. i poszedłem a jak wróciłem to miałem
bana za reklamę ale nie wiem co mam robić. Nie mam pieniędzy. (mam pieniądze ale w innym sensie)
Pomogłem? Daj 1+  Wink
[Obrazek: 951c5441b20940b5a8ac34de59fe5e46.1.gif]
Odpowiedz
#6
To przypadkowa reklama, jak gdzieś idziesz nie muszą tego wiedzieć wszyscy, wystarczy że napiszesz: dobra idę narka. A nie " narka idę na <serwer> " bo uwierz mi nikogo to nie obchodzi gdzie ty idziesz. Możesz dostać UnBan ale musisz obiecać że nie popełnisz już takiej głupoty. I napisać ponownie podanie o UB lub na chacie pogadać z administracją to może się nad tobą zlitują.    Powodzenia Wink
Odpowiedz
#7
(05-12-2015, 04:21 PM)Nalagx35 napisał(a): To przypadkowa reklama, jak gdzieś idziesz nie muszą tego wiedzieć wszyscy, wystarczy że napiszesz: dobra idę narka. A nie " narka idę na <serwer> " bo uwierz mi nikogo to nie obchodzi gdzie ty idziesz. Możesz dostać UnBan ale musisz obiecać że nie popełnisz już takiej głupoty. I napisać ponownie podanie o UB lub na chacie pogadać z administracją to może się nad tobą zlitują.    Powodzenia Wink

Nie pamiętam ale kiedyś napisałem czy ktoś idzie ze mną na ten serwer ale nie wiem czy to było to
Pomogłem? Daj 1+  Wink
[Obrazek: 951c5441b20940b5a8ac34de59fe5e46.1.gif]
Odpowiedz
#8
Namawianie kogoś aby poszedł z tobą na inny serwer jest KARALNE
Odpowiedz
#9
Heart 
Rozumiem, chciałeś powiadomić "kolegów", że idziesz na inny serwer, czy też zaproponować im grę na takowym. ;d
Jednakże podając jego IP zareklamowałeś go, może nie była to zamierzona reklama, no ale jednak reklama.
Regulamin mówi jasno, iż reklamy są zakazane, nawet w takiej postaci. Więc radziłabym na przyszłość uważać na to co się pisze.

Jako, że istnieje drugi temat w tej sprawie, prosiłabym o zamknięcie tego. :>
Odpowiedz
#10
A więc.. Minefox to serwer SzybkiegoBanana. I nie wiem jak ktoś z naszej kadry mógł zbanować za to ale albo był nie pouczony albo czegoś mu brakuje. Napiszcie czy odbanowaliście tego pana a ja zamknę temat.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości