McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8
Nie wiem co mam z tym poradzić? - Wersja do druku

+- McSurvi.pl Network Serwery Minecraft 1.8 (http://mcsurvi.pl/forum)
+-- Dział: Wysypisko miejsce (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Dział: KOSZ (http://mcsurvi.pl/forum/forumdisplay.php?fid=55)
+--- Wątek: Nie wiem co mam z tym poradzić? (/showthread.php?tid=3879)

Strony: 1 2


Nie wiem co mam z tym poradzić? - Parismoutstache - 04-12-2015

Oczywiście mam bana ale sam nie wiem co mam teraz zrobić (szkoda że to nie jest ban czasowy Sad )
Pisz pod spodem ok? liczę na ciebie!
Nie pisz pod spodem że mam wysłać sms no chyba że to jest jedyne rozwiązanie xD


RE: Nie wiem co mam z tym poradzić? - 12Dawi1d2 - 04-12-2015

Najlepiej poproś o ub i powiedz , że naprawdę się zmienisz Smile


RE: Nie wiem co mam z tym poradzić? - patr3k@vp.pl - 04-12-2015

autokosz


RE: Nie wiem co mam z tym poradzić? - Nalagx35 - 05-12-2015

Napisz prośbę o UnBan, powiedz dlaczego chcesz UB :
* Czy się zmienisz
* Dlaczego złamałeś regulamin - co cię do tego pokusiło
* Przeproś innych za nieprzyjemności np:
Miałem cheaty i przepraszam wszystkich którzy prze zemnie mieli nieprzyjemności.
Itp...


RE: Nie wiem co mam z tym poradzić? - Parismoutstache - 05-12-2015

Napisałem tak: Narka ide na.......(Nazwa serwera np. minefox.pl) pa. i poszedłem a jak wróciłem to miałem
bana za reklamę ale nie wiem co mam robić. Nie mam pieniędzy. (mam pieniądze ale w innym sensie)


RE: Nie wiem co mam z tym poradzić? - Nalagx35 - 05-12-2015

To przypadkowa reklama, jak gdzieś idziesz nie muszą tego wiedzieć wszyscy, wystarczy że napiszesz: dobra idę narka. A nie " narka idę na <serwer> " bo uwierz mi nikogo to nie obchodzi gdzie ty idziesz. Możesz dostać UnBan ale musisz obiecać że nie popełnisz już takiej głupoty. I napisać ponownie podanie o UB lub na chacie pogadać z administracją to może się nad tobą zlitują.    Powodzenia Wink


RE: Nie wiem co mam z tym poradzić? - Parismoutstache - 05-12-2015

(05-12-2015, 04:21 PM)Nalagx35 napisał(a): To przypadkowa reklama, jak gdzieś idziesz nie muszą tego wiedzieć wszyscy, wystarczy że napiszesz: dobra idę narka. A nie " narka idę na <serwer> " bo uwierz mi nikogo to nie obchodzi gdzie ty idziesz. Możesz dostać UnBan ale musisz obiecać że nie popełnisz już takiej głupoty. I napisać ponownie podanie o UB lub na chacie pogadać z administracją to może się nad tobą zlitują.    Powodzenia Wink

Nie pamiętam ale kiedyś napisałem czy ktoś idzie ze mną na ten serwer ale nie wiem czy to było to


RE: Nie wiem co mam z tym poradzić? - Nalagx35 - 05-12-2015

Namawianie kogoś aby poszedł z tobą na inny serwer jest KARALNE


RE: Nie wiem co mam z tym poradzić? - Omexia - 05-12-2015

Rozumiem, chciałeś powiadomić "kolegów", że idziesz na inny serwer, czy też zaproponować im grę na takowym. ;d
Jednakże podając jego IP zareklamowałeś go, może nie była to zamierzona reklama, no ale jednak reklama.
Regulamin mówi jasno, iż reklamy są zakazane, nawet w takiej postaci. Więc radziłabym na przyszłość uważać na to co się pisze.

Jako, że istnieje drugi temat w tej sprawie, prosiłabym o zamknięcie tego. :>


RE: Nie wiem co mam z tym poradzić? - Egzey0 - 05-12-2015

A więc.. Minefox to serwer SzybkiegoBanana. I nie wiem jak ktoś z naszej kadry mógł zbanować za to ale albo był nie pouczony albo czegoś mu brakuje. Napiszcie czy odbanowaliście tego pana a ja zamknę temat.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk