Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
enderman22xxxe53BAN+bug
#1
Wink 
dziendobry to ja ENDER. Pisze dzis ze wzgledu na ban przez nieporozumienie i pomylke ,a raczej posadzenie o cheaty z klasa skorpion na WD 1. Wiec jak troche ludzi wie strzala skorpa sie odbija. Trafilem gracza za sciany i wywalilemw czelusc przez co gracz stwierdzil ze jestem cheaterem i zglosil to do OMEXI. Prosila o podanie skype a ja go ni mialem.Wgl to dla mnie dziwne bo nie chodzilo jak juz o takie normalne cheaty typu zabijanie z 5 kratki itp, tylko o tp do siebie lub rzucanie itow za sciane . Taki cheat nie istnieje ludzie --__-- .Jeszcze bardziej mnie denerwuje fakt mody admy itp nie rozumieja na czym polegaja klasy ,a banuja przez nie.
W EFEKCIE BRAKU SKYPE BANIK
A TERAZ BUG skorpion musi czekac 4 sekundy zeby atakowac co troche denerwuje bo jego glowna rola byla tp gracza do siebie i wykonczenie, a nie zrzucanie w czelusc co czesto ja, Zuzolka i pare graczy robi+nie dostaja damage od np upadku i nikt inny tez ni moze klepac.
#2
ZAPOMNIALEM DODAC to normalne ze duch i skorp wywala w czelusc to nie cheat nawet nie bug tylko ciekawostka
#3
tak tylko co mialbym pokazac ts tez ni mam a takie cheaty nie istnieja
#4
Heart 
Nie obchodzi mnie klasa, którą grałeś.
Ktoś mi zgłosił, że jest podejrzenie, iż używasz cheatów.
Zaprosiłam Cię na skype, ty nie podałeś, nie zrobiłeś nic w kierunku, by się w jakiś sposób obronić, przed oskarżeniem.
Nie chciałeś kontaktu = masz coś do ukrycia.
Proste.
#5
(23-05-2016, 04:36 PM)Omexia napisał(a): Nie obchodzi mnie klasa, którą grałeś.
Ktoś mi zgłosił, że jest podejrzenie, iż używasz cheatów.
Zaprosiłam Cię na skype, ty nie podałeś, nie zrobiłeś nic w kierunku, by się w jakiś sposób obronić, przed oskarżeniem.
Nie chciałeś kontaktu = masz coś do ukrycia.
Proste.

bardzo przepraszam ale klasa ma tu kluczowa role i mowie ze nie mam skype ani ts i wgl mu chodzilo ze go tp w czelusc bo sie odbil nether star gdybys wczoraj pod koniec rozmowy czytala wiedziala bys. Angry
#6
Heart 
(23-05-2016, 04:44 PM)enderman22xxxe53 napisał(a):
(23-05-2016, 04:36 PM)Omexia napisał(a): Nie obchodzi mnie klasa, którą grałeś.
Ktoś mi zgłosił, że jest podejrzenie, iż używasz cheatów.
Zaprosiłam Cię na skype, ty nie podałeś, nie zrobiłeś nic w kierunku, by się w jakiś sposób obronić, przed oskarżeniem.
Nie chciałeś kontaktu = masz coś do ukrycia.
Proste.

bardzo przepraszam ale klasa ma tu kluczowa role i mowie ze nie mam skype ani ts i wgl mu chodzilo ze go tp w czelusc bo sie odbil nether star gdybys wczoraj pod koniec rozmowy czytala wiedziala bys. Angry

Nie obchodzi mnie klasa, chciałam Cię sprawdzić tak?
Pisałam, załóż, a że nie, to nie. 
Brak współpracy. Wink
#7
niech to cos znalazlas na to musze pomyslec... Smile
#8
mam 1 zaloze skype i pokarze bo w tedy nie mialem oskarzen o cheaty bo mu chodzilo jak mowilem o to wywalenie w czelusc 2 powiem wszystkie bugi jakie znam np przeladowanie mocy skryta na WD itp jak to cos zmieni
#9
a z reszta odbanuje sie dlaczego nie cheatowalem kiedy moglem bye
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości