Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loofek - jestem na kompie[skarga] _ProZiomek001
#11
Ale na co do cholery?
To jest MCSURVI
NIE MINEFOX. Wrócę i dam ci bana na forum.

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#12
Nieeee daj warna Sad

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#13
Ktoś mnie uprzedził. A na twoim koncie Loofek masz poziom podniesiony do 90%

Wyklikane z mojej lodówki BEKO Trooper 5 #TPtalk

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#14
Loofek cały czas próbujesz być coraz ważniejszy i pomocny raz na forum mineserwer.pl miałeś 10- później dostałeś bana tutaj dostałeś bana i odrazu multik odrazu powinneś dostać bana nie robi się multików.
#15
Jestem za banem jakbyś widział co robił na forum Mineserwer , minefox.pl to byś się przeraźił ale to forum Mcsurvi.pl i tutaj inne zasady ale widać , że niema pojęcia o tym , że masz J.mod tylko na Mcsurvi.pl
#16
(05-10-2015, 07:17 PM)demonik22352 napisał(a): Jestem za banem jakbyś widział co robił na forum Mineserwer , minefox.pl to byś się przeraźił ale to forum Mcsurvi.pl i tutaj inne zasady ale widać , że niema pojęcia o tym , że masz J.mod tylko na Mcsurvi.pl
Chodzi o mnie? Sad

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#17
(05-10-2015, 07:12 PM)demonik22352 napisał(a): Loofek cały czas próbujesz być coraz ważniejszy i pomocny raz na forum mineserwer.pl miałeś 10- później dostałeś bana tutaj dostałeś bana i odrazu multik odrazu powinneś dostać bana nie robi się multików.
Smieszny zart ale tutaj nie miałem bana Smile. Zrobilem multikonto bo zapomnialem hasla na forum xD ( pisze teraz z tapatalku

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#18
(05-10-2015, 07:17 PM)demonik22352 napisał(a): Jestem za banem jakbyś widział co robił na forum Mineserwer , minefox.pl to byś się przeraźił ale to forum Mcsurvi.pl i tutaj inne zasady ale widać , że niema pojęcia o tym , że masz J.mod tylko na Mcsurvi.pl

Nie zapominaj, że Ty też jesteż zbanowany na MS.

Skarga do odrzucenia. To forum dotyczy tylko Mcsurvi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości