Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loofek - jestem na kompie[skarga] _ProZiomek001
#1
Moj nick: Loofek
Nick Oskarżonego: _ProZiomek001
Powod: Reklama serwera + spam
Tryb: Creative (minefox.pl)
data: wczoraj
Dowody: zapodaj.net/9c0e8a08b6e01.png.html
#2
I znowu ten sam temat, jeśli masz jakiś problem związany z innym serwerem to idź na stronę, bloga lub stronę społecznościową tego serwera. Bo to jest forum Mcsurvi nie Minefox...
I łatwo mówiąc zaśmiecasz stronkę wątkami nie związanymi z tym serwerem.
Ps. ban tymczasowy się należy Wink
#3
Nie mądruj sie tak bo wiesz ze jestem tam zbanowany ogar please

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#4
(05-10-2015, 03:16 PM)Loofek napisał(a): Nie mądruj sie tak bo wiesz ze jestem tam zbanowany ogar please

pomogłem? daj DIAMENTA!!!

Po 1. Nie, nie wiem że jesteś zbanowany. Po 2. Nie mądruje się Tongue  i po 3. Trochę milej Wink 
#5
Nie kłócić się!

Loofek, skargi niezwiązane z tym serwerem zamieszczaj sobie na innym forum.
Zwykłe nabijanie wątków, postów i śmietnik na forum Mcsurvi. Masz ode mnie repkę :x
God's Not Dead

koteł ^u^
#6
1. Aha xD 2. Popatrz na swoj 1 komentarz pod ta skarga, ja to odebrałem ze sie mądrujesz. 3.staram sie byc mily ale takie odpowiedzi mnie rozwalają...
Do nalagxa35

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#7
(05-10-2015, 03:32 PM)Loofek napisał(a): 1. Aha xD 2. Popatrz na swoj 1 komentarz pod ta skarga, ja to odebrałem ze sie mądrujesz. 3.staram sie byc mily ale takie odpowiedzi mnie rozwalają...
Do nalagxa35

pomogłem? daj DIAMENTA!!!

hehehhe,,,, Może ty to odebrałeś negatywnie ale to miało zabrzmieć inaczej... I po tym twoim " staraniu się być miłym " jakoś ci nie wychodzić. 
#8
Niestety zdarzaja mi sie zle dni... Zbanowac go i zamknąć bo nie chce robic tu afery

pomogłem? daj DIAMENTA!!!
#9
(05-10-2015, 03:39 PM)Loofek napisał(a): Niestety zdarzaja mi sie zle dni... Zbanowac go i zamknąć bo nie chce robic tu afery

pomogłem? daj DIAMENTA!!!

Jeśli chodzi o bana dla tego gracza to się z tobą zgadzam,, Ale chłopie miej litość nie róbmy tu spamu. Niech ci będzie, wmawiaj se co chcesz na mój temat ale weź już nawet nie odpisuj na ten mój komentarz bo tylko spam robimy..  
#10
Ok jakismoderator sie wypowie???

pomogłem? daj DIAMENTA!!!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości