Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gromadion[UNBAN]
#1
Twój nick: TLAUNCHER
Data i godzina nadania kary: 2017-04-17 zyje na Litwie wienc mam o 1 godz na przodu to byla gdzies 00.30 w nocy
Opis sytuacji: Ban za cheaty nadany przez RedAsPro
Wytłumaczenie: Gralem na serwer PvP Classic klepalem sie a dostalem bana (nawet niesprawdzil weszlem pod innym nickiem (TLAUCHER) zeby mnie sprawdzil bo niemialem cheatow).
Powód kary : Cheaty kturych niemialem Skype moj to norbert.wersocki dodajcie i sprawdzie.
#2
Poddaj ss bana.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#3
https://avatars.zapodaj.net/images/10f394545cfd.png O to link prosze
#4
W takiej sytuacji oczekuj tylko na wypowiedź RedAsPro
#5
Gdzie ten RedAsPro on wogule jest aktywny kiedys na forum? Bo mi nieodpisuje Sad
#6
z Tego co wiem,albo zauważyłem RedAsPro nie posiada konta na forum,tą sprawe powinien przejąć inny admin.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#7
Kazdy admin ma konto na forum. W koncy z czegos musial podanie pisac

wyskrobane z mojego painta za pomocą mojej marchewki
#8
Ale faktycznie RedAsPro nie jest aktywny na forum,ktoś inny powinien się tym zająć albo powiadomić go o tym.
Ja również nie chciałabym czekać nie wiadomo ile czasu na unbana bo ktoś kto by mnie zbanował nie wchodził na forum.
#9
Niech jakas administracja sprawdzi mnie bo RedAsPro niema albo niech ktos zawiadomi go bo dostalem bana i juz jak tydzien i wiencej godzin przeszlo jak bana mam skype moj podany tylko dodac czeba wam czekam na sprawdzanie . Dla tych ktuzi niewiedzo jaki mam skype to (norbert.wersocki)
#10
Z racji że szanowany Redaspro nie może sprawdzić gracza to ja to zrobię, oczywiście zostaną wyciągnięte konsekwencje z tego.
Jeżeli twierdzisz że zostałeś niesłusznie zbanowany zaproś mnie na skype: nalaggg i wyślij mi wiadomość o treści:
Witam dostałem niesłusznego bana moj nick:..... ban od: RedAsPro dnia: ...... link: http://mcsurvi.pl/forum/Temat-UNBAN--13110
Jeżeli będziesz czysty otrzymasz unbana, pod warunkiem że nic nie zmieniałeś/usuwałeś w folderze .minecraft


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości