Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2017
#71

Kod:
__Lokumi__
12
Minecraft ;D
grałem tu przez 2 lata i jeszcze mi się nie znudziło Blush
Bardzo chciałbym pilnować tryb creative ponieważ dużo osób potrzevuje tam porad i duzo osób flooduje przeklina spamuje itp Big Grin
Najwięcej czasu spędzam na trybie bedwars i sky wars i creative Sleepy
W dni tygodnia od mnie więcej 14:00-20:00 ale może być tak ze będę od 17:00-20:00,  a w weekendy będę albo od 8:00-20:00 [z przerwami] albo od 17:00-20:00 Wink [ale postaram die być jak najdłużej Big Grin
Co pamiętam to zgłosiłem dużo osób Wink
Moglibyście mnie wybrać, ponieważ jestem szczery, dokładny, dobry w matematyce itp. [chociaż nie wiem czy to przydatne], Mam dobrą pamięć, znam eis na grze Wink , jestem grzeczny Smile , i jestem posłuszny Smile . Ale myślę że dzięki rangi helper odkryje jeszcze więcej moich umiejętności

I jeszcze dodam parę słów od siebie Smile :
Nigdy jeszcze nie zdobyłem takiej rangi na serwerze i jeśli ja zdobędę bardzo się uciesze Big Grin . Wiem ze mój wiek nie jest duży i jest za mały na helpera  ale, staram się i może się uda... A jeśli nie to i tak z przyjemnością i bez zarzutów mi się pisało to zgłoszenie Smile
#72
-raymen29076
-12lat
jestem aktywną osobą i lubię grać w minecraft
-ponad rok
- jail
- jail
- mogę spędzić około 2 godziny
-zgłaszam cziterów i lubie ten serwer
- jestem aktywny i znam dużo komend na temat helpera a nawet admina
#73
Twój nick na serwerze: matrix9039
Wiek: 18 lat
Zainteresowania: gry komputerowe, sport (siatkówka) słuchanie muzyki i pomaganie innym
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2/3 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? FreeBuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 3 do 5h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagam innym nowym graczom
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myślę, że mój wiek już świadczy o pewnej dojrzałości i chce pomagać innym. Nie toleruje wulgaryzmów, a z tego co widzę to w ostatnim czasie znowu jest nagła fala społeczeństwa minecraftowego które klnie i nie widzi w tym żadnego problemu. Nawet jak nie zostanę wybrany to i tak mam zamiar pomagać. Pozdrawiam
#74
Twój nick na serwerze: pieselkowa
Wiek: 17lat
Zainteresowania: muzyka, motocross, ogólnie gry, adrenalina oraz piłka nożna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: ok. roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? freebuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: freebuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: ok.4-8h niekiedy dłużej
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? cały czas upominam graczy na czacie itd aby nie przeklinali Smile Oraz odpowiadam i pomagam różnym graczom
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? znam podstawowe komendy, na jednym serwie byłam helperem, pomagam, jestem aktywna na czacie, niekiedy dam jakieś itemki początkującym graczom jako taki "bonus". Smile
#75
1.Twój nick na serwerze: Lenaa_05

2.Wiek: 12 (Wiem)

3.Zainteresowania: Moimi dotychczas zainteresowaniami jest granie w piłkę nożną oraz w siatkówkę o i nie zapomnijmy o ćwiczeniach gimnastycznych. Tongue

4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Zaczęłam tutaj grać od 2016 roku, nawet mam konto na forum od 2016 roku.

5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Tak jakbym miała wybrać jeden tryb to z tych wszystkich wspaniałych innych bym wybrała Creative albo Wojownicy vs Potwory I/II.

6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Zrobiłam sobie przerwę i nie było mnie na serwerze ok. 6 mies. ale się postaram być częściej, a dawniej to grałam wyłącznie na trybie Wojownicy vs Potwory I oraz II (bardziej na II).

7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mogłabym spędzać tak jak kiedyś po 4/5 godzin dziennie oraz z góry przepraszam jeśli czasami nie wbije na serwer.

8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak, kiedy grałam te 5/6 miesięcy temu na W vs P II mówiłam graczom np. ,,Caps off" albo ,,nie obrażaj innych" i tym podobne.

9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem osobą miłą i sympatyczną, która szybko poznaje nowe znajomości. Dlatego ja, gdyż przed tą przerwą zawsze gdy wracałam ze szkoły ino włączałam minecrafta i wpisywałam adres serwera ,,mcsurvi.pl". Marzę o tym by zostać tutaj helperką, to dla mnie ogromny zaszczyt być pierwszy raz na jakimś serwerze docenianą przez innych graczy. Nigdy nie miałam styczności z tak wielkim wyróżnieniem. Znam dużo komend dla helpera, każdego gracza bym osądzała sprawiedliwie oraz szanuję każdego na serwerze. Ogółem dziękuję za przeczytanie. Smile
#76


(02-12-2017, 10:59 AM)Nalagx35 Twój nick na serwerze:SandBoxTM napisał(a): Wiek:13
ZainteresowaniaTongueVP
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:co 16 do 22
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? PVP
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasuTongueVP
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:co dzieni
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?=zgłaszałem
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?=bo chcem buci helperem



Rekrutacja na Rangę Helper Mcsurvi.PL 2017 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !









Helper - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.

Po awansie na rangę jr Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Helper i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę Helpera otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Helper musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od święta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Helperem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Helpera powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:


Kod:


Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]

PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ. KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca grudnia, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))
#77
(02-12-2017, 10:59 AM)Nalagx35 napisał(a): Rekrutacja na Rangę Helper Mcsurvi.PL 2017 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !









Helper - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.

Po awansie na rangę jr Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Helper i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę Helpera otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Helper musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od święta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Helperem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Helpera powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:


Kod:


Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]

PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ. KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca grudnia, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))

Twój nick na serwerze:
-Venoom01

Wiek:
- 18

Moje Zainteresowania:
- Piłka nożna, wędkarstwo, muzyka.

Od kiedy jesteś aktywny na serwerze?:
- Kiedyś coś tam grałem ale teraz zacząłem grać od nowa.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?:
- Chciał bym pilnować tryb EASY JAIL.

Tryb/Tryby na których spędasz najwięcej czasu?:
- Sporo czasu spędzam na serwerze EASY JAIL

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?:
- Różnie ale myślę że wieczorami średnio ok. 5h będę w stanie spędzić na serwerze

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
- Oczywiście że tak, między innymi zakupiłem konto VIP na serwerze EASY JAIL

Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
- Mój wiek coś świadczy o dojrzałości jestem bardzo spokojną i miła osobą. Nie przeszkadza mi to jeśli ktoś mnie poprawia, ponieważ każdy uczy się na własnych błędach. Na serwerze jestem bardzo lubianą osobą,ponieważ uwielbiam pomagać graczom na niskim sektorze Big Grin mam również z nimi bardzo dobry kontakt.

Z wyrazami szacunku dla całej administracji
Michał Sieńkowski
#78
Twój nick na serwerze: creepek
Wiek: 12 lat
Zainteresowania: Programowanie w javie, i c# oraz granie w Minecraft'a
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od około 3 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? hmm, raczej FreeBuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: tutaj też FreeBuild Big Grin
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: około 4 godziny, róznie jest bo jest szkoła itp ale tak jak napisałem około 4 godziny
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak, zgłaszałem cheaterów i graczy, którzy łamali regulamin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem osobą spokojną, ogarniętą, umiem sobie poradzić w trudnych sytuacjach, znam dużo komend administracyjnych, na jednym serwerze byłem Technikiem, właściciel był ze mnie zadowolony Smile. I co najważniejsze, jestem miły
Post 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170, 180, 190, 200
#79
Pisze drugie podanie ponieważ pierwsze podanie było nierozważne i pisane na szybko dlatego postanowiłem napisać drugie.

Twój nick na serwerze: __SZAMAN__

Wiek:15 lat

Zainteresowania: Sport, Gry komputerowe i programowanie

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Gram na McS od wersji 1.5.2 nie jestem pewien kiedy to było.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Rangę chciał bym otrzymać na classic pvp, kit pvp, Anihilacjia i Sky wars classic.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: najwięcej czasu spędzam na classic pvp jest to mój ulubiony tryb.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Czas który mogę dziennie poświęcać na helperzenie to ok 4 h w weekendy ok 8 h

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszam do administracji graczy używających niedozwolonych programów[chitów itp.], podsuwam pomysły na ulepszanie servera i zgłaszam bugi map.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam że umiem skutecznie pomagać innym, znam większość podstawowych komend Helpera i umiem wręcz doskonale sprawdzać czy gracz nie posiada żadnych niedozwolonych na serverze programów.
#80
Twój nick na serwerze:
Bartek998

Wiek:
W Lutym 14 Lat

Zainteresowania:
W tym momencie interesuje sie Sportami Zimowymi, Informatyka i różne inne rzeczy które nie moge sobie przypomnieć Tongue. Interesuje się również grami np: Minecraft, F1 itp.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Około 4 Lata.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?
Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Anihilacja, Freebuild i może Jail.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
Freebuild, PvP Kits, PvP Classic, Anihilacja.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Około 2 Godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Tak. Byłem już tutaj Junior Moderatorem ale odszedłem bo nie mogłem poświęcić serwerowi wystarczająco dużo czasu. Teraz niemam żadnego problemu z czasem jak narazie i moge zadbać o serwer. Kupilem pare rzeczy na trybie Annihilacja/Wojownicy Dusz (Dokładnie 4: Łuk Zagłady, Vortex, Boski Róg i Miecz Dusz). Pomagałem Administracji i Zgłaszałem Cheaterow na Teamspeaku.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Myśle ze jestem odpowiedzialną osobą i jestem bardzo konsekwętny. Potrafie rozpoznać niedozwolone modyfikacje. Myśle że w porównaniu od ostatniego roku jestem bardziej ogarniety. Lubie pomagać innym ponieważ to sprawia mi dużo przyjemnośći. Mam sporo kontaktow z administracją i szybko mogę zgłośić jak ktos łamie regulamin. Znam podstawowe komendy Helpera. Mam TeamSpeaka3 i Skype więc mogę się skontaktować z administracją lub graczami jak mają jakiś problem.

Pozdrawiam i życze wszystkim powodzenia w tej rekrutacji Smile

~Bartek Smile
[Obrazek: 26e8731b822ef.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości