Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MisiekOMultikonto
#1
Witam. Mam tylko jedno pytanie. Mianowicie, czy multikonta są dozwolone? Widziałem na forum zgłoszenie, że pewien gracz posiada multikonto, a pod nim odpowiedź administratorki, że jest to dozwolone. Jednak mój kolega posiada dwa konta. Chciałem zapytać, czy można mieć to drugie konto, na wypadek otrzymania tempbana na 1h czy też permbana. Ktoś mnie zgłosi, dostaję bana na 1h a chcę pograć. Mogę wtedy wbić na drugie konto? I jeszcze jedno. Czy mogę przełożyć itemki z pierwszego konta na drugie (np. poprzez zaufaną osobę)? W sensie czy jest to legalne? Czekam na odpowiedź administracji, chociaż odpowiedzi graczy też przeczytam. Z góry dziękuję za odpowiedź.
#2
Multikont na serwerze nie można mieć, ale jak masz bana to możesz stworzyć Multikonto(chyba, kiedyś tak mówił mi ktoś)
Ps. Gdzieś jest wątek gdzie można zgłosić, że posiadasz Multikont.
Poszukam go i dam ci linka.
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Masz-Multi...łoś-się-tu
#3
@up nie zgłosić multi tylko brata ;-;
I jak masz tempbana (czasowy ban) to nie można wchodzić na multi. A jak ma się perma to nie jestem pewien ale możliwe ze tak.

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#4
Szumiel nie skrob bo ci tą marchewkę podpierdzielę. Dzięki za odpowiedzi, czekam jeszcze na odpowiedź administracji.
#5
Nie można mieć multikont (no chyba że się je zgłosi i poda konkretny powód), multikonta należy zgłaszać globalmoderatorowi bądź moderatorowi. Rangą niższą się nie powinno ale można bo w sumie ta ranga niższa tą wiadomość przekazuję później moderatorowi bądź global.
A multikonto na zastępstwo bana to jest jeszcze gorzej brane pod uwagę bo jest to uniknięcie bana to jest bardzo... nie na miejscu.
Jak się już dostanie bana to nie tylko multikonto 'pomaga' w wyjaśnieniu sprawy, ale i można się zgłosić na forum/skype/ts lub facebooku gdy ktoś kogoś ma ;x
Nie rozpisując się dalej - nie można.
Jak masz do tego jakieś pytania to pisz na pw //Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości