Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
danie9990SAME CHEATERY
#1
Witam chciałbym się dowiedzieć czemu nikt nic nie zrobi z cheaterami (ja wiem że nie wszystkich można wyłapać) ale dzisiaj spotkałem ich trochę (w ciągu 2 godzin) ok. 5 speedminów ze 3 aury itp. proszę was zróbcie coś z nimi bo tylko rozgrywkę psują !!! Nie wiem co niech ktoś z administracji ciągle jest lub po prostu więcej adminów załatwcie bo nie da się po prostu się nie da wytrzymać jak np. jest ktoś z adminów to cisza ale jak nikogo nie ma to nagle 10 hakerów ...... No bez przesady !!!
#2
Jeżeli administracja nic nie robi, zgłoś ich i będzie po sprawie :3
Ps. "Ich" czyli o graczy mi chodzi
#3
Nie jestem pewny , ale na kilku trybach jest komenda /helpop


#4
Administracja nie ma możliwości być na jednym trybie np. Dajmy na to 1 godzinę na jednym trybie. Trzeba brać pod uwagę iż admini mają obowiązek pilnować innych trybów, na których także są cheaterzy oraz inne osoby łamiące regulamin. Ale z drugiej strony moim zdaniem nie jest to problemem żeby sobie ściągnąć program do nagrywania i nagrać cheatera i zalogować się na forum. Więc jeżeli gracze by się wysilili i nagrali cheatera to by nie było takich wątków.
#5
Żeby nie było cziterów to musiałby admin siedzieć cały czas. Wiem jak to jest na anni, admin zbanuje, a za minute przychodzi multi

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#6
Właśnie najgorsze jest to o czym mówi szumiel :p moim zdaniem po takim np. 2 czy 3 multi definitywny ban na IP (wiem że można zmienić IP ale nie wszyscy to potrafią), Angela mogłabyś ty lub ktoś inny wrzucić linka albo chociaż podać nazwę jakiegoś DOBREGO programu do nagrywania i wydzielania fragmentów z nagranego filmu (żeby wyciąć tylko fragment pokazujący cheatera ???) i tak Angela wiem że administracja musi pilnować wszystkich trybów i czasami na anni zaglądają ale miło by było by robili to częściej... do wolfthewofl - zgłaszam jak tylko mogę ale nie mam programu do nagrywania a nie znam się na nich więc chcę aby ktoś mi jakiegoś zapodał, a co do wypowiedzi Chucka nie wiem czy działa tu ta komenda ale tutaj żadna komenda nie działa nawet /pomoc (gdy wpisuję jakąś komendę wyskakuje "wpisz /pomoc by otrzymać więcej informacji" czy coś w tym stylu a jak wpiszę /pomoc wyskakuje to samo !!!!)
#7
Jeżeli tak potrzebujesz jakiegoś programu do nagrywania to pobierz np bandicama Smile Bardzo dobry program to też nie jest, więc jak ci się nie spodoba bandicam to wejdzie na YT i pobierz pierwsza lepszą Smile
#8
ale masz pomysł xD pierwszy lepszy z yt xD a z ciekawości bandican jest po polsku ????
#9
(30-11-2016, 07:33 AM)Chuck napisał(a): Nie jestem pewny , ale na kilku trybach jest komenda /helpop

Chuck czy to ty.... ? Chuck_Noris xD?
tak btw ta są helpop 
Pomogłem ? Zainspirowałem możesz dać +1 reputacja
#10
@Up to ja

Polecam Frapsa Full , http://www.mediafire.com/download/wvt , polecam też dowolny program do obróbki filmow. Możecie zaoszczędzić czas na wrzucaniu go na YouTube. Action , Bandicam , OBS , Camtasia to tez dobre programy.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości