Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xShania12394Zachowanie administracji
#11
A powiedz mi kto z kim był tak zaprzyjaźniony Lord że się dostaliśmy, bo nie wiem czy wiesz ale to właśnie my jako gracze mieliśmy największe problemy z administracją także nie dopisuj sobie historii. A co do sprawy z Gesem to myślę że z tym tematem należy założyć kolejny wątek bo tu się coraz więcej tematów toczy. A za obrazę administracji jest ban, ale przeprosiny zawsze można przyjąć, a to że mam dobry kontakt z graczami to chyba nic złego?
Przeprosiła, wytłumaczyła dlaczego jak i co obiecała zmianę i po problemie proste. I co? wyszło na dobre bo teraz się ogarnęła a co lepsze na pewno robi więcej niż ty - zgłasza graczy a czasem nawet innym pomaga z własnej chęci, także nie wiem jak możesz się czepiać takiego gracza.
#12
@Bastii
Trzeba było to zgłosić, z tego co napisałaś to samo po prostu wynika że to Nystka jest zła także od tego jest forum by takie coś wyjaśniać.
#13
,,Ogólnie mogę robić więcej niż gracz'' - to ja mam przemyśleć swoją wypowiedź ? Nie rozumiem cię moja droga (zostaję przy tym pseudonimie , uważam ,że ,,nala'' może być jednak dla ciebie za bardzo ,,koleżeńskie'') jako moderator chyba nie powinnaś tą rangą się wywyższać. ,,Zabłysnąć''- osoba ,która założyła tutaj konto 2 godziny temu chyba nie ma jak zabłysnąć, w sumie stwierdzam ,że dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu bo po raz 3 piszę to samo. ,,Jaki jest twój cel?'' - przykro mi to pisać ale chyba nie przeczytałaś pierwszego wątku ze zrozumieniem w którym pisałam ,że nie chodzi mi o unbana, istnieje coś takiego jak wzajemny szacunek pomiędzy osobami, w Twoim przypadku szacunek jest minimalny.
#14
(28-11-2016, 05:00 PM)Nalagx35 napisał(a): A powiedz mi kto z kim był tak zaprzyjaźniony Lord że się dostaliśmy, bo nie wiem czy wiesz ale to właśnie my jako gracze mieliśmy największe problemy z administracją także nie dopisuj sobie historii. A co do sprawy z Gesem to myślę że z tym tematem należy założyć kolejny wątek bo tu się coraz więcej tematów toczy. A za obrazę administracji jest ban, ale przeprosiny zawsze można przyjąć, a to że mam dobry kontakt z graczami to chyba nic złego?
Przeprosiła, wytłumaczyła dlaczego jak i co obiecała zmianę i po problemie proste. I co? wyszło na dobre bo teraz się ogarnęła a co lepsze na pewno robi więcej niż ty - zgłasza graczy a czasem nawet innym pomaga z własnej chęci, także nie wiem jak możesz się czepiać takiego gracza.

 W tym momencie oczekujesz przeprosin za mój podobny brak szacunku ? Przepraszam ale to robi się już śmieszne.
#15
Tak tylko, że 1julia1 obiecywała kilka razy poprawę ale i tak łamała regulamin, więc tak po prostu odpuścić bo ktoś wyraził skruchę? Nie rozumiem czym cię obraziła shania Nalagx35, jednak uważam, że słowo ,,spierdalaj'' z pewnością powinno zasłużyć na perm a nie ban na 10 dni.

Pomaga graczom? Dlatego też w późniejszym czasie śmiała się z użytkownika _Angela_0 na forum publicznych oraz podawała jej stronę, gdzie śpiewała, czego sobie najwyraźniej nie życzyła skoro usunęła kanał.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#16
No faktycznie Nala to dla ciebie za dużo..
Niech droga może zostanie. Rangą się nie wywyższam po prostu uświadamiam ci że nie mimo wszystko na serwerze mam większe prawa od ciebie.
"osoba ,która założyła tutaj konto 2 godziny temu chyba nie ma jak zabłysnąć" oj nie zdziwiłabym się, 2 godziny konto na forum a już takie problemy.
"istnieje coś takiego jak wzajemny szacunek pomiędzy osobami, w Twoim przypadku szacunek jest minimalny. " to że istnieje to ja wiem, tylko nie wiem gdzie ty tu widzisz brak szacunku.
#17
Heart 
Co do całego wątku.
Z tematu można wywnioskować, iż to jest skarga, jednakże czytając treść wnioskuję, że to jest "walka" o unbana, czy może nawet zwykły temat, z zapytaniem co sądzą gracze o administracji.
Także polecam przeczytać regulamin składania Skarg, czy Apelacji od kar i pomyśleć, czemu ma służyć zaistniały wątek.

Drążąc w poruszane tematy, "Do osób które teraz są zapewne oburzone i w myślach maja tylko słowa ,,A co ty masz do jej bana", szczerze to bardzo mało, jednak jako osoba trzecia i dość długi gracz na serwerze (który od dłuższego czasu obserwuje coraz większy ,,burdel")  chciałam poznać dokładniejsze powody kolejnego, według mnie mało znaczącego bana" > Ban to sprawa indywidualna pomiędzy graczem ukaranym, a administratorem. 

"od ostatniego czasu na serwerze obserwuje tylko bany za słownictwo (mało lub wcale wulgarne), bądź ,,obrażanie administracji"" > Obserwujesz tylko bany, no to doskonale, to świadczy tylko o znakomitej aktywności administracji. Co do tekstu w nawiasie są słowa wulgarne, bądź nie, przynajmniej ja to tak dzielę, bo w regulaminie nie ma czegoś takiego jak "słowa małowulgarne". Każemy za każdy wulgaryzm, mały, czy jakąś większą obrazę. Głownie są to bany czasowe, czyli idealne, do banowania za słownictwo. Dlaczego idealne? Otóż za te słowa "mniej wulgarne" administracja, może potraktować trochę łagodniej, a mianowicie krótszym banem czasowym, tak na rozładowanie nerwów. Zależnie od okoliczności.

"na początku zostałam olana i odesłana na Ts'a" > Nie rozumiem trochę odesłania na Ts ze strony administratorki. 

 "po mojej według mnie nie obraźliwej prośbie o dojrzalsze zachowanie zostałam zbanowana na serwerze " > Tu poproszę logi z czatu.

 ,,Koniec gówniarskiego przedstawienia, UB nie będzie" > Rzeczywiście nie na miejscu. Nie wiem, czy to było w kontekście żartu, czy docinku. Także Nalag, czekam na wypowiedź, co to ma niby oznaczać. Bo nie masz prawa z góry po banie zakładać sobie, co się będzie działo, a tym bardziej pisać czegoś takiego na czacie ogólnym. Nie masz szpanować, że masz jakąś małostkową władzę, tylko pilnować, PILNOWAĆ tego co się dzieje na serwerze. 

 "jestem zirytowana zachowaniem administracji której przedział wiekowy nie przekracza 14 roku życia" > Nie masz pojęcia w jakim wieku jest Administracja, a jeśli jakieś masz, to żaden wiek tu nie ma znaczenia. Co do "Przedszkolaka", dziecinadą jest rozwiązywanie problemów na forum? Każda opcja, która może gwarantować wyjaśnienie sytuacji jest dobra.


" kółka którego nazwę wyżej podałam są ,,nietykalni"" Nie należę do żadnego kółka. Z tego co widzę są tylko pomówienia, chcę dowodów, tyle mogę powiedzieć.


"dlatego wierni sojusznicy, którzy w komentarzach będą jedynie bronić strony administracji mogą sobie je darować." > Każdy ma swoją opinię. A dobra opinia, to ta, którą popierają argumenty.
#18
Shania założyła konto aby opowiedzieć o problemie a nie zabłyśnięciu. W końcu to serwer żyje z graczy a nie na odwrót. Poza tym może Nalagx35 powiesz mi za jakie słowa zbanowałaś shanie?
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#19
Tak jak pisałam wcześniej w określeniu ,,Kółka'' uwzględniałam graczy , którzy zazwyczaj bronią administracje , nie uwzględniałam tam pozostałych członków grupy administracji. Określenia ,,dziecinada'' nie użyłam w sprawach załatwiania spraw na forum , chodziło mi bardziej o małe zrozumienie przez administracje (w tym przypadku jedną administratorkę) i tłumaczenie w kółko tego samego. W temacie wulgaryzmów często zauważalna jest sytuacja większej ilości ,,szans'' dla graczy ,których administracja lubi, osoby nielubiane automatycznie dostają bana.
Nie napisałam tego wątku w celu obrony swojej osoby jak widać każda ze stron ma wine. Dziękuję.
#20
Heart 
(28-11-2016, 05:20 PM)Lordgangnster18s napisał(a): Shania założyła konto aby opowiedzieć o problemie a nie zabłyśnięciu. W końcu to serwer żyje z graczy a nie na odwrót. Poza tym może Nalagx35 powiesz mi za jakie słowa zbanowałaś shanie?

Więc jeszcze raz polecam regulamin działu. 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości