Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xShania12394Zachowanie administracji
#41
Ja raz jak ostrzegłem gracza a słowa, to jedna administratorka mi zwróciła uwagę: Czy jesteś w administracji, że o słowa innych upominasz? XDD
Gracz~Sn1ck


#42
Snick czy to coś wnosi do sprawy?
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#43
Błąd popełnić popełniłam czy błędu żałuję? tak.
Czy jestem za unbanem? szczerze? przez ciebie chciałam odejść, w sumie nie przez ciebie ale przez mój błąd, czasami po prostu nie potrafię pogodzić się z "przegraną". Nie było mnie bo mi internet wywaliło, ale mimo wszystko właśnie przez tą sprawę która mnie bardzo zdenerwowała chciałam dziś raz na zawsze zakończyć przygodę z mcsurvi, zobaczyłam po prostu.. Ehh.. Robię coś, bynajmniej tak mi się wydaje, robię to nie dla siebie bo w sumie poświęcam swój czas na rozwijanie serwera nie dla siebie tylko dla właśnie tych osób które mi problemy robią i mówią że nic nie robię bo jak xShania pozwolę sobie powiedzieć po nicku bo to:
22:22:20] [Client thread/INFO]: [CHAT] (All) [Lobby] xShania12394: Zabrałabyś swoje ego wielkości orzeszka
[22:22:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] (All) [Green] MixPepe3: *chyba
[22:22:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] (All) [Lobby] xShania12394: I przy okazji tyłek w troki
Naprawdę nie było miłe, ty możesz tego nie zauważyć ale ja tu widzę coś co mnie po prostu zasmuciło. Za ub jestem ale co z tego jak wrócisz i znowu będzie jak wcześniej czyli chamstwo. Czemu to zrobiłaś, czemu go zbanowałaś, czemu zrobiłaś to to i to
To nie jest fajne, a co lepsze z tej sprawy na którą poświęciłam dużo cennego czasu nic nie wyszło (prawie nic).
Mimo że twierdzisz że to również moja wina bo dałam się ponieść prowokacji to masz rację, niestety się z tym zgadzam.
Nie jestem jeszcze taka "twarda" żeby się niczego nie bać i żeby nic nie wywoływało we mnie emocji.
Na litość nie masz co liczyć ale na unbana możesz. (coś nie wyszło xD)
Odbanowana.
Pozwolę sobie zamknąć wątek i proszę o niewypowiadanie się już w nim (zniszczycie mi szczęśliwe zakończenie)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości