Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lopkuijjUnBan
#1
Dostałam, bana czasowego za "Loganie". Iż, jedna z naszych administratorek stwierdziła że logam podczas walki pvp. W tym czasie kiedy się biłam z przeciwnikiem dostałam bana i utworzył się mój klon (słyszałam od kolegi) inni gracze zaczęli robić na tym "klonie" sobie kille, (tryb anihilacja). Nie jestem winna. Nie wiem po czym, administratorka stwierdziła że logam. Cóż, pewnie robi sobie teraz na tym "klonie" kille. Mam nadzieje że sytuacja się rozwiąże.
#2
Wiesz może kto Cię zbanował?
O której godzinie?
Na ile masz bana?
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#3
Zbanowała mnie nalagx35.
Godzina coś tak 21;30.
Mam bana do godziny 23;36 (bodajże).
#4
Nie wiem kto "mądry" powiedział ci że masz bana za loganie.
Bana masz za słowa
Dziś dostałam zgłoszenie tutaj ss:
http://scr.hu/9xh2/0gbtz

Edit.
Ja banuje za takie coś bo w sumie jest to obraza.
Mogło to kogoś urazić.
#5
Sama niby powiedziałaś "trzeba było nie logać" i jeszcze mojego klona zabijałaś i robiłaś sobie kille. Zamiast rozwiązać tą sytuacje, żebym go nie miała to nie, lepiej sobie narobić statów prawda?
#6
Trzeba było nie łamać regulaminu to by nie było bana i klona.
A że ja akurat grałam i atakowałam wasz team to że zabiłam go 2? 3? razy to nie znaczy że od razu nabijałam kille.
A rozwiązać jej się nie da, dopiero po restarcie/następnego dnia by zniknął lub po paru godzinach. Nie da się go pozbyć.
Atakowałam team i z racji że biłam w miejsce waszego odrodzenia to ciebie też zabijało a miałam na celu zabijanie Lorda, a że trafiało i w Lorda i w ciebie to co? mam mieczowi bana dać?
#7
Bana i klona... Mhm. Akurat tak się składa że słowo które dla ciebie jest przekleństwem i mogło kogoś urazić , kierowałam do Lorda on się na to zgadza się nie obrażał mówię do niego tak cały czas. I jeszcze dodam że to słowo jest częścią ciała płci pięknej więc nie wiem co w tym słowie jest takiego "nie miłego".
#8
Przeklnales to licz się z konsekwencjami
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#9
A co ty masz z tym wspólnego przepraszam bardzo? I gdzie niby widzisz przekleństwo?
#10
Bo jest to miejsce gdzie są wydalane odchody?
Nie widzę tego aby jeszcze chłopak chciał być nazywany dziewczęcym miejscem do odchodów.
Ale.. Jak lubi.. Co zrobisz no nic nie zrobisz.
Nie czytam w myślach aby znać pseudonimy innych ale w przeciwieństwie do ciebie ja szanuję innych i nie pozwolę aby ktoś ich obrażał a zwłaszcza w miejscu którym się opiekuję.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości