Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leon44pytanie
#1
czy juz jest dostep do kupienia np 100k na rpg za pomoca paysefacard lub unban
#2
HAHA! jakie PERFIDNE mulikonto :V chyba każdy kojarzy takie dziecko "Leon45" ... Ma Bana a tu jebs "Leon44" Wink Cos mi tu śmierdzi Wink)))))))

I nie, nie da się NARAZIE kupic nic za PSC, ale banan cos wspominam wiec może kiedys będzie się dalo :- )
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#3
Pucek może spokojniej? On już ma konto od bodajże 2 miechów. Bo założył sb żeby prośbę o ub napisać. Z resztą nie chcę nic mówić ale Chuck(fix) to multi Chuck_Norris. Bo Chuck_Norris ma bana na forum.

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#4
_szumiel jest krejzi (szalony) P:
#5
(27-11-2016, 06:44 PM)pucek77 napisał(a): HAHA! jakie PERFIDNE mulikonto :V chyba każdy kojarzy takie dziecko "Leon45" ... Ma Bana a tu jebs "Leon44" Wink Cos mi tu śmierdzi Wink)))))))

I nie, nie da się NARAZIE kupic nic za PSC, ale banan cos wspominam wiec może kiedys będzie się dalo :- )
O ile wiem to sprawy administracji. On o niebie Ty o chlebie. Pyta się chłopak o usługi a Ty wyskakujesz z mulciakami. To co w przyszłości zależy od Bananka.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#6
Dodam że na mineserwerze już jest, a na minefoxie zaraz też i tak powoli na każdym serwie

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#7
Jeżeli chcesz coś kupić za PSC, to wyśli zapytanie na Admin@mcsurvi.pl
Oczywiście napisz co chcesz kupić i co należy dalej robić.
#8
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości