Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamek12Dostałem bana za nic! Proszę o UNBANA nick:Kamek12
#1
Hey
Chciałbym się zapytać za co dostałem bana na anihilacji 1? Wydarzyło się to o 19;28 25 listopada. Uciekłem vortexem na drzewo i dostałem bana!? Nie rozumiem za co jak byłem sprawdzany i nie miałem cheatów i byłem czysty. Nie wiem czy chodziło wam o fly czy coś ale ja nie mam takich rzeczy :c Najprawdopodobniej odnoszę się do nalagx35 lub xLugi bo to jedna z nich mnie zbanowała za nic ;c Proszę o UNBANA i wytłumaczenie za co dostałem bana?
#2
Ban za cheaty a mianowicie za fly.
Raz już widziałam jak latałeś i myślałam że to "bug" także odpuściłam, ale znowu?
No nie możliwe aby ten bug był znowu a co lepsze u tej samej osoby.
#3
Ja nie mam fly. Ja nigdy nie używałem cheatow i to nie fly tylko był vortex ;c Mozesz mnie sprawdzic :c
Ja nawet nie wiem co to jest fly!
#4
Kupiłem vortex 3 dni temu ;c I już dostałem bana za fly jak mam fly to mnie sprawdź. Pewnie dlatego myślisz że mam fly bo jak skacze vortexem to zawsze klikam shift bo przyzwyczaiłem się jak na creativie opadałem na dól ;c
#5
Jestem za unbanem dla niego
#6
Nala zawsze jak używam vortexa to zawsze jeszcze skacze ninją i dlatego może sobie myślisz że to fly. Ale ja nie mam fly ;c
#7
Ludzieeee, sprawdzcie Go, a potem róbcie co chcecie, jeżeli macie podejrzenia, to nie łatwiej sprawdzić i po sprawie?
#8
Przed chwilą se XxSpeedManxX latał na anihilce, zbanowalabyś go odrazu, czy byś go mimo wszystko sprawdziła? :p
#9
Ja też nie rozumiem nala poco wg bo on nic nie robił i byłem na moim innym koncie i nagle patrze i kamek12 dostał bana za nic moze miał laga nala odbanuj go
#10
Najlepsze jest to że dopiero zaczął się weekend a ja odrazu dostałem bana ;c


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości