Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobra1Skarga KillAura
#1
Cześć.
Zostałem zbanowany o 17.10 za killaure pvp z kitami. Ja nie uznaję takich dodatków w mc. Mam orginała i nie mam zamiaru go zmieniać. Niczego nie używam. Walczę uczciwie.
Osoby które oszukują powinny być wyrzucane i to rozumiem, ale nie za darmo. Czyli za nic. To jest nie sprawiedliwe. Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad 
Lipa.
Pozdrawiam.
#2
Twój nick?
I kiedy otrzymałeś bana?
I wiesz od kogo?
#3
Heart 
Nick: Kobra1 Ma bana od AntyCheata.
#4
A dlaczego. Ja nie cheatuje. Nie mam przyjemności z oszukiwania innych. Bana dostałem wczoraj ok 17.10. Grałem z kolegą i wtedy dostałem bana.
#5
Kobra bo ten AntyCheat jest ,,Zepsuty" , Banuje osoby bez cheatów,A cheaterzy sobie dalej grają ;_;
Jak uzywasz DoubleKlicka to ci moze dać bana....
Ja jestem za UnBanem za tego gracza
#6
To co to za sprawiedliwość. Nie oszukujesz ban oszukujesz grasz dalej. Beznadzieja.
Może trzeba zacząć oszukiwać. Tylko oszukiwanie nie jest w moim stylu.
Poczekam jeden dwa dni może w tedy mnie odbanują. Jak nie to z kolegą nagramy filmik z innego konta i poczekamy na bana.
Potem filmik na youtuba.
#7
Antycheat to tylko maszyna i ma prawo nie prawidłowo banowac. Oczywiście pewności 100% nie ma. Cheaterow też banuje, a raczej większość z nich więc nie wiem po co tak to tak jeszcze dodajesz, że jest zepsuty, a uczciwi mają bana, a cheaterzy grają...

Wyrysowane z mojej szynki krakowskiej przy użyciu mojej Hime hime :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#8
Czekam na odbanowanie. Proszę o odpowiedz tak czy nie??
#9
Odbanowali cie?
#10
nie odbanowali mnie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości