Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KluczownikSkarga na łamanie prawa przez moderatora Kakakoja
#1
Exclamation 
Witam. Piszę tutaj w celu poinformowania o złamaniu prawa w poprzednim wątku przez moderatora o nicku Kakakoja - link: http://www.mcsurvi.pl/forum/showthread.php?tid=953
Moderator w linijce Edit@Ad3. złamał polskie prawo udostępniając publicznie screen-shot na którym pokazane są nasze ip:
http://scr.hu/2mv7/f5npz (zamazałem je na tym screen-shocie, w oryginale są widoczne).
Ze strony prawnej mogę powołać się na następujące ustawy:
1. Ustawa z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926) - w skrócie uodo
2. Ustawa z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204) - w skrócie usude

Powołując się tutaj na ustawę o danych osobowych, podkreślam tutaj dwa istotne punkty:
1. "dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące [...] osoby fizycznej"
2. "Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny..."

Kluczowy jest tutaj artykuł 6 tej oto ustawy:
" Art. 6.
1. W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.
2. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne.

Dodam, że w dniu dzisiejszym odnotowałem wyraźny spadek wydajności internetu, podczas sprawdzania połączeń przychodzących widniały dwa obce adresy, doznałem więc szkody, która nastąpiła w wyniku udostępnienia mojego ip.

Udostępniając więc osobom trzecim czyjeś ip łamie się prawo, co jest karalne. Domagam się degradacji tego nie respektującego prawa moderatora zarówno na forum jak i serwerze, w przeciwnym wypadku będę zmuszony powiadomić odpowiednie organy ścigania.
Pozdrawiam
#2
Co jeszcze? Pójdź z tym na policję może :
-Panie władzo bo on mnie obraził w internecie
Uczepiłeś się pajacu i nie udpuszczasz. Czego ty się spodziewasz , degrada?
Że on pracuje ciągle nad serwerem i o taką bzdurę go posądzasz?
Bez komentarza.

Brawo idź na policję! Na pewno dostanie dożywocie
#3
Powiem tyle, panuje w Tobie tyle nienawiści, chęci dokuczenia drugiej osobie za to, że coś Ci zrobiła (tzw zawiść) że moje oczy płaczą.
Nie możesz odpuścić, kakakoja dostał degrada na serwerze pvp? Najlepiej do więzienia! Bo jakiś administrator mi wyrządził krzywdę! O mój boże!
Wnioskuję, że w życiu miałeś łatwo być może z wielu powodów i myślisz, że jak Tobie się coś stanie to trzeba to drążyć?
Polecam się zastanowić nad własnym zachowaniem, pozdrawiam

P.S
Tak, gracze i administracja mcsurvi nie ma co robić, tylko atakować twój internet DDoS'ami, wykrywać Cię i Bóg wie co jeszcze.
#4
Byłam miła w poprzednim wątku, chciałam się zachować uczciwie. Poprosiłam o zostawienie sprawy.
Nie, przecież trzeba kontynuować, w końcu to dobra zabawa.
Zastanawiam się czy naprawdę nie masz nic lepszego do robienia ze swoim czasem.
Proszę bardzo, usunęłam link z posta Kaki.
Kaka degrada nie dostanie, przez to, że przez przypadek udostępnił twoje ip na ss.
Możesz iść na policję i poprosić ich o zdegradowanie go za nas, powodzenia.
Nie będę sprawy dalej komentować, bo to już jest śmieszne.
#5
@Etrayy
Chyba nie rozumiecie tej sytuacji i podstaw prawa.
"Możesz iść na policję i poprosić ich o zdegradowanie go za nas, powodzenia."
Policji i prokuratora nie będzie obchodziło zdegradowanie jakiegoś moda, tylko ukaranie Was jako że jest on członkiem administracji o udostępnianie poufnych danych użytkownika. A przy takich okazjach wychodzą inne sprawy, takie jak kwestia zarejestrowania działalności i odprowadzania podatków od przychodu, bo jakoś nie mam pewności, czy od każdego konta Vip czy innego pakietu z itemshopu odprowadzane są podatki w odpowiedniej wysokości.
To akurat nie jest śmieszne, bardziej zabawne jest to że nie jesteś stanowcza jako administrator, tylko najpierw piszesz, że osoba otrzymuje degradację, a potem stwierdzasz, że jednak nie i zamykasz temat.
@Minekoksu
"-Panie władzo bo on mnie obraził w internecie
Uczepiłeś się pajacu i nie udpuszczasz."
Tutaj widzę czysta hipokryzja, mówisz, że czepiam się obraz po czym sam atakujesz moją godność.

@Szokoladoho
"Powiem tyle, panuje w Tobie tyle nienawiści, chęci dokuczenia drugiej osobie za to, że coś Ci zrobiła (tzw zawiść) że moje oczy płaczą."
Kieruje mną zwykła konsekwentność, nic więcej.
#6
Kluczownik, dążysz do celu zmasakrować moderatora o grę?
Nigdy go nawet nie widziałeś, ale skoro wyrządził Ci krzywdę to trzeba go zmasakrować?
Nie lepiej się pogodzić i dojść do odpowiedniego rozwiązania?
#7
To jest jakaś parodia , ja bym nawet nie reagował ;-;

Serio ma tak dużo pieniędzy że chcesz adwokata wynająć za obrazę na serwerze? Może ją wydaj na jakieś inne cele.
#8
I dokładnie tak zrobię, napisałam ci drogi Kluczowniku co myślę na pw, wątek zamykam i proszę o nie tworzenie kolejnego.
Jeśli masz coś jeszcze do powiedzenia to zapraszam do kontaktu ze mną na pw, bo nie będę patrzeć jak się tu kłócicie.
#9
Kakakoja faktycznie udostępnił adres IP, ale nie działał w złej wierze a to już jest duża różnica. Dodam również, że owa osoba jest niepełnoletnia.

(15-03-2015, 06:56 PM)Kluczownik napisał(a): Dodam, że w dniu dzisiejszym odnotowałem wyraźny spadek wydajności internetu, podczas sprawdzania połączeń przychodzących widniały dwa obce adresy, doznałem więc szkody, która nastąpiła w wyniku udostępnienia mojego ip.

Aby móc udowodnić spadek prędkości internetu wynikający z udostępnienia adresu ip są potrzebne wykresy wydajności z paru dni, dodatkowo codziennie każdy komputer jest atakowany przez różne spyware czy robaki i udowodnienie, że to jest faktycznie przyczyną raczej jest niemożliwe.

(15-03-2015, 08:32 PM)Kluczownik napisał(a): Policji i prokuratora nie będzie obchodziło zdegradowanie jakiegoś moda, tylko ukaranie Was jako że jest on członkiem administracji o udostępnianie poufnych danych użytkownika.

Aby Policja czy Prokuratora mogła ukarać serwer McSurvi.pl gracz KakaKoja musi być zatrudniony na umowę zlecenia czy pracę i uzyskiwać z tego tytułu korzyści materialne.
(15-03-2015, 06:56 PM)Kluczownik napisał(a): [quote='Kluczownik' pid='2825' dateline='1426451552']
A przy takich okazjach wychodzą inne sprawy, takie jak kwestia zarejestrowania działalności i odprowadzania podatków od przychodu, bo jakoś nie mam pewności, czy od każdego konta Vip czy innego pakietu z itemshopu odprowadzane są podatki w odpowiedniej wysokości.
Mikropłatności są obsługiwane przez firmę DotPay.Pl i zapraszam do zapoznania się z regulaminem tej firmy jak i odprowadzaniem podatków.


Do tego jutro zostaną przejrzane logi serwera ze wszystkimi wypowiedziami graczy : Kluczownik ,MR_Nestea
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości