Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PieniekPOLPOMYSŁ ITEM
#1
Witam!
Wpadłem na pomysł, na nowy item. Czy byłby to item sms czy za kasę w grze to już Banan zdecyduje Wink
Itemem tym jest Święty Graal.
Kielich ten działałby tak, że: gdy mam go w ekwipunku i gdy ktoś mnie zabije, Graal "odradza" mnie w tym samym miejscu, daje regeneracje na ok. 5 sekund, no i oczywiście nie tracę itemów z ekwipunku.
Był to krótki opis działania itemu, i raczej nic innego item ten nie powinien dawać [w sensie żadnych innych efektów], bo byłby zbyt OP.
Screen textury wyślę jak będzie zainteresowanie itemem Wink
Liczę na pozytywne przyjęcie pomysłu i pozdrawiam PieniekPOL.
#2
Byłby zbyt OP? Już jest zbyt op odradzanie i brak dropienia itemów? Czyli po skrócie jest się nieśmiertelnym, chyba kpisz.
#3
Bez sensu,tak jak kolega wyzej napisał gra nie ma wtedy sensu
#4
heh wraca na mieesce supcio zapewniona zabawa skorpionem a z tym brakiem dropienia przesada
#5
Klasa była by zbyt OP :> Jeżeli nie będziesz tracił przedmiotów (np. diaxowy) to powymiatasz wszystkich ;p
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#6
Czyli możesz umrzeć bo ktoś cię zabije, a ty się odrodzisz i go zabijesz w dodatku będąc nietykalnym? Jak proponujesz jakąś broń to myśl jak to zadziała na serwerze

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#7
wiesz co może lepiej dodajmy czar Insta kill potke niesmiertelnosci kilof 32679 i klase co ma wszystkie moce pomysł słaby
i wedlug mnie vortex rog i patyk zwany różdżką to przesada ale to i wymienione żeczy to już wgl
a na nową klase ja mam pomysł o nazwie enderman moc to kradnięcie itów ktore gracz trzyma (czar co 10 minut)
#8
Faktycznie ta regeneracja nie ma sensu, a i nie napisałem o tym, że przedmiot byłby raz na rundę. W sensie jak ktoś mnie zabije drugi raz to już tak na amen Wink
I proszę bez takiej agresji, rozumiem krytykę, ale nie bulwersujcie się tak Wink
Pozdrawiam PieniekPOL
#9
Nazwa świetna - pomysł fatalny.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Gracz~Sn1ck


#10
Fajna nazwa, ale pomysł fatalny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości