Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BukolcGrafika na kanał
#1
Thumbs Up 
Za taką grafikę na kanał 10zł... Przepłaciłem ?

[Obrazek: 4534131420c62.jpg]

[Obrazek: 1d6d3562fdf10.jpg]


Ps. Tła z YT używam jako tapety na pulpit Big Grin
#2
Profilpwe fajne ale tło jakoś nie przemawia do mnie ;-;
Według mnie lepiej by wyglądało gdyby wyciąć to czerwone i niebieskie
a czy to nie narusza praw autorekich? ;p
[Obrazek: fef9750185ba8601bc4e157607e05e4f.jpg]

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#3
(15-11-2016, 05:02 PM)_szumielxd_ napisał(a): Profilpwe fajne ale tło jakoś nie przemawia do mnie ;-;
Według mnie lepiej by wyglądało gdyby wyciąć to czerwone i niebieskie
a czy to nie narusza praw autorekich? ;p
[Obrazek: fef9750185ba8601bc4e157607e05e4f.jpg]

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^

Ta sama osoba robiła całość więc chyba nie ;p
#4
Gdy mam wenę robię takie rzeczy here. Ogólnie nad darmową grafiką nie siedzę więcej niż 5 minut. Jak na to patrzę, najwięcej roboty miał ze znalezieniem fonta xD
Co za sztuka wyciąć zioło -> nadać kolor obiektowi i ew. Przeźroczystość na 75% poza napisem BUKOLC jest wolna strefa czyli nadanie logo tego kto tworzył czy coś (widoczne only na telewizorki) nie jest to jakiś noFuk czy Czwarty aczkolwiek no jak na 10 zł i gdybyś zaczynał dopiero w Photoshopie to nie przepłaciłeś. Przynajmniej dobrze się wycenił. Za dobre 100-500 są grafiki rysowane, czyli font pisany *rysowany* na karteczce lub odpowiednia ilość czasu i tworzy się fajny efekt. Aczkolwiek jeżeli ktoś kazałby Ci dać 100-150 psc za taką pracę, która byłaby tylko w gimpie czy photoshopie to odmawiaj.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
(15-11-2016, 07:22 PM)Egzey0 napisał(a): Gdy mam wenę robię takie rzeczy here. Ogólnie nad darmową grafiką nie siedzę więcej niż 5 minut. Jak na to patrzę, najwięcej roboty miał ze znalezieniem fonta xD
Co za sztuka wyciąć zioło -> nadać kolor obiektowi i ew. Przeźroczystość na 75% poza napisem BUKOLC jest wolna strefa czyli nadanie logo tego kto tworzył czy coś (widoczne only na telewizorki) nie jest to jakiś noFuk czy Czwarty aczkolwiek no jak na 10 zł i gdybyś zaczynał dopiero w Photoshopie to nie przepłaciłeś. Przynajmniej dobrze się wycenił. Za dobre 100-500 są grafiki rysowane, czyli font pisany *rysowany* na karteczce lub odpowiednia ilość czasu i tworzy się fajny efekt. Aczkolwiek jeżeli ktoś kazałby Ci dać 100-150 psc za taką pracę, która byłaby tylko w gimpie czy photoshopie to odmawiaj.

Wiesz Only na telewizorki... No nie tak do końca only ;p

Wziąłem byle jaki template tła na yt by ci to jakoś zilustrowaćBig Grin[Obrazek: tlo_na_YT.png]
#6
Mi chodzi o obszar poza napisem. Czyli wyżej/niżej. Być może źle określiłem ale nawet głupi by zauważył tą strefę :v na template sam robiłem, nie trzeba wysyłać.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#7
(15-11-2016, 11:43 PM)Egzey0 napisał(a): Mi chodzi o obszar poza napisem. Czyli wyżej/niżej. Być może źle określiłem ale nawet głupi by zauważył tą strefę :v na template sam robiłem, nie trzeba wysyłać.

Big Grin Ok Tongue
#8
Mi tam sie podoba
#9
Heart 
Również mi się podoba, daję temu produktowi 8,5/10
Podoba, lecz jakiegoś wielkiego szału. 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości