Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gucio41Dalszy ciąg skargi
#1
Etrayy , moze masz racje z tym co napisałaś , ale nie wiem czy ostrzegaliscie tornada , raczej myśle ze zaraz degrada dostał .
Poza tym , sadze ze nie powinni wypowiadać się ci z administracji , którzy maja dobry kontakt z kaka , a już w ogóle nie drzewo , który na działce ma zbudowanych typków , którzy uprawiają s*x , chociaż to zabronione i do tego na evencie na sb2 zbudował kut**a , i napisał ze event zweryfikowany . Podsumowanie takie , ze według mnie powinien zdecydować piorun .

Jezeli Kakakoja zachowuje rangę wszędzie , to byłoby jedynie fair , jak tornado odzyskałoby ja ja sw
#2
tornadoxa nie bylo po co ostrzegac, degrada dostal sam wiedzial co robi i ze przesadza, bo mowilam mu juz to pare razy i do tego teraz nawet nie wbije a serwer wiecSmile
#3
Najlepiej żeby wszyscy dostali degrada, bo każdy admin gra komuś na nerwach.
Panuje w was tyle zawiści, nienawiści i chęci dokuczenia drugiemu gdzie nigdzie indziej.
Jaki macie w tym sens?
#4
Lepszym pomysłem jest zrobić rekrutację na Helperów. Iliość cheaterów na serwerze jest przerażająca a oni musza się zajmować ważniejszymi sprawami. My zgłosiliśmy już filmy z 30 cheaterami ale nie wyrabiamy , nie da się mieć frapsa włączonego 24/7 .
#5
(15-03-2015, 12:50 PM)Gucio41 napisał(a): Etrayy , moze masz racje z tym co napisałaś , ale nie wiem czy ostrzegaliscie tornada , raczej myśle ze zaraz degrada dostał .
A już w ogóle nie drzewo, który na działce ma zbudowanych typków, którzy uprawiają s*x, chociaż to zabronione i do tego na evencie na sb2 zbudował kut**a, i napisał ze event zweryfikowany.

Jezeli Kakakoja zachowuje rangę wszędzie , to byłoby jedynie fair , jak tornado odzyskałoby ja ja sw

Wolę już oglądać takie działki, niż kwadratowe sexroomy, kwadratowe burdele i inne, kwadratowe słabiaki z różowej wełny. Ale i tak lepsze są te rzeczy, niż wypowiedzi Tornadoxa.
http://oi59.tinypic.com/24endjo.jpg (skyblock1, jeszcze w grudniu 2014).

Jeśli miałem już stracić rangę, to tylko na pvp, ale oboje zadecydowaliśmy z Etrayy jak będzie lepiej, dlaczego Tornadox stracił rangę? Hm, może dlatego, że od miesiąca go nie ma już na serwerze, do nikogo nie napisał, że znika i robi sobie przerwę i nawet już /seen go nie wykrywa?
#6
Akurat ci powiem, że sprawa Tornadoxa i sprawa Kaki to dwie totalnie inne sprawy.
I na degrada Tornadoxa nie wpłynęło tylko to, że nie umiał killaury rozpoznać, ale wiele więcej rzeczy, które są jednak sprawą i decyzją administracji.
I fakt, najlepiej zdegradujmy wszystkich, niech piorun sam się serwerem zajmuje.
Powiem ci tyle, że piorun ma na głowie milion ważniejszych spraw niż jakieś małe kłótnie graczy z administracją.

@Minekoksu, jest jeszcze taka sprawa, że z rekrutacji która była przeprowadzona, większość osób dostała degrady.
I ani ja ani piorun nie ufamy osobom z takich właśnie rekrutacji, i one się nie sprawdzają.
Jeśli widzimy, że ktoś na rangę zasługuje, to taką dostaje.
#7
Tak poza tym <trochę buraczenia z mojej strony ale skoro gracze mogą to czemu ja nie>
Jeśli chodzi Ci o moją osobę to proszę mój nick pisać z wielkiej litery gdyż pisanie go z małej wyraża brak szacunku. Proszę także nie wyciągać brudów nie dotyczących sprawy. Z góry dziękuję.
#8
Ale ogolnie sex roomy sa zabronione , poza tym , te pozy sa jeszcze gorsze niz roomy, i nie pokazuje to jaki ogarniety drzewo jest? I co te skargi daja , skoro etrayy ma dobry kontakt z kakakoja i nic mu nie zrobi. A innym graczom mowi , ze jrj kontakt z nim to nie wplywa na wyroki

I kakakoja nie jest jedynym ktory pomaga , minekoksu , skoneczny koksu itd tez bz zaslugiwali , tylko ze akurat kakakoja ma kontakt z etrayy i nikt mi nie powie ze nie dzieki niej dostal range. @drzewo graczom jest tez nie wolno i ze pisze cb z malej litery nie ma nic z respektem wspólnego
#9
Ładnie prosiłam o nie kontynuowanie tego tematu.
Działki Drzewa nie mają nic do sprawy Kaki, więc nie rozumiem po co wywlekać takie rzeczy w tym temacie.
I tak, Kaka dostał rangę dzięki mnie, ponieważ ja zauważyłam, że się nadaje, więc ją dostał.
I to nie gracze, ale administracja decydują kto się nadaje, a kto nie.
Nie widzę najmniejszego sensu w tym wątku, piszesz o wszystkim i o niczym, więc zamykam i proszę o definitywne zostawienie sprawy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości