Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KluczownikZbiorowa skarga na moderatora Kakakoja
#11
(15-03-2015, 12:08 PM)Kluczownik napisał(a): @Grell

"Nie złamaliście żadnego punktu z regulaminu? Spójrzcie na punkt 1 i 2."
Choćbyś szukał pod lupą nie znajdziesz ani jednego przekleństwa z mojej strony, radzę wypowiadać się rzetelnie.

"Perfidny? Pierwsza obraza, hoho"
Odsyłam do słownika po definicję obrazy, to są jedynie słowa określające w kulturalny sposób daną osobę.

"Nie, za obrazę (mnie) to ja mogę uznać wypowiedź Nestea odnośnie mojego "braku angielskiego w szkole"."
To również nie jest obraza, jeśli ktoś nie zna podstaw angielskiego w dzisiejszych czasach, to można uznać to za niedoedukowanie.

Co do reszty Twojej wypowiedzi, zwykłe lanie wody, bardzo dobrze, że karma Cię dosięgła, teraz jesteś na cienkiej czerwonej lini pomiędzy administracją i zwykłym graczem, może Cię to czegoś nauczy.

http://pl.wiktionary.org/wiki/perfidny
Przewrotny, podstępny, chytry, złośliwy, przebiegły.
http://pl.wiktionary.org/wiki/obraza
"Urażenie czyjejś godności", nazywanie mnie chujem, debilem, idiotom w grze wcale czymś takim nie było, prawda? Nazywanie mnie perfidnym, aroganckim, nie miłym, pseudointeligentny (tak nazwijmy to "udawanie inteligentnego) nie trafia w moja godność? Ale za to już pomylenie RAZ rodzajniku żeńskiego z męskim w przypadku Mr.Nestea już tak, ach te podwójne standardy x2.
Lanie wody? Nie, ja po prostu wyczerpałem temat i nie ukrywałem winy ani swojej ani waszej, i jeśli już używamy takich wysokolotnych zwrotów, to dodam jeszcze, że wasza dwójka zrobiła z igły widły, bo zamiast się ze mną dogadać jeszcze na serwerze to z miejsca wystawiliście na mnie kły jadowe i bezczelnie wbiliście mi je w szyję.

(15-03-2015, 12:15 PM)Gucio41 napisał(a): @yolobiczess to czemu on po prostu z gry nie wyjdzie tylko chamsko pisze ze w nosie ma . A jezeli ma globala , to powinien robic

Poza tym , co by mu szkodzilo ten 1 watek zobaczyc
Pardon, przecież Ci pisałem, że nie mogę włączyć przeglądarki gdy mam odpalonego mc, bo mój laptop jest naprawdę słabej jakości i nie stać mnie na lepszego, ale oczywiście musisz ukryć fakt, że taka wypowiedź zaistniała i została wypowiedziana prosto do Ciebie, prawda? Gdybym miał tego lepszego laptopa to bym pewnie od razu sprawdził forum, jednak takiej możliwości po prostu nie mam, proszę wybacz mi, że nie każdego stać na sprzęt wysokiej klasy. c:
Edit: Tak, mam globala, tygodniowo banuję z 30-50 osób za killaury na samym pvp, staram się robić eventy, coś budować dla graczy, coś poprawiać, staram się robić wiele rzeczy, dodaj do tego jeszcze graczy, którzy muszą o coś spytać po kilkanaście razy a ja muszę kilkanaście razy odpowiadać na to samo pytanie tego samego gracza, to naprawdę męczy i uwierz mi, nie chciałbyś być na moim miejscu, bo w rzeczywistości korzyści mamy niewiele z naszych stanowisk, ale robimy to z czystej pasji i chęci pomocy, Wam.
#12
Byłem naocznym świadkiem tego zdarzenia i stwierdzam fakt dokonany: zachowanie obu graczy było karygodnie. W ich wypowiedziach ewidentnie było czuć nutkę perfidności. Na SS'ach nie widziałem dyskusji na temat "Drama Queen" - związku frazeologicznego który został odebrany jako obraza gdyż występuje tam słowo Queen (z ang. królowa) co jest sprzeczne z płcią gracza o nicku "Mr_Nestea". Odpowiedzi obu panów dawały wyraźnie do zrozumienia to oni są "wielkimi panami całego świata" i mogą decydować o losach serwera. Tutaj pozwolę sobie przywołać słowa Sokratesa - jednego z największych filozofów greckiego świata: "Cóż komu z tego, że zjadł wszystkie rozumy świata, kiedy nie ma własnego". Może wpłynie to na wyrok, może nie, ale w moich oczach Kakakoja jest jednym z najbardziej pracowitych ludzi w adminlandzie serwera PiViPi i jest on niewinny a jego słowa zostały sprowokowane i wyrwane z kontekstu. Dziękuję za uwagę.
#13
@Grell
"zamiast się ze mną dogadać jeszcze na serwerze to z miejsca wystawiliście na mnie kły jadowe i bezczelnie wbiliście mi je w szyję."
Ciężko dogadać się gdy jakiś moderator z uśmiechem na swej facjacie wystawia bany jak lekarz recepty. Prozaiczne metafory nie ukazują Cię w lepszym świetle.

"Nazywanie mnie perfidnym, aroganckim, nie miłym, pseudointeligentny (tak nazwijmy to "udawanie inteligentnego) nie trafia w moja godność?"
Wszystko jest względne, dla Ciebie to może być obraza, dla mnie nie. Nie ma bardziej delikatnych słów na opisanie tych cech, a jakoś trzeba, po prostu mówię jak jest.
#14
Dobra, zanim rozpęta się tu większa wojna, podsumuję:
Doszliśmy do porozumienia takiego: Kaka zachowuje rangę, ale od dzisiaj nie bije się już na pvp. Podjął słuszną decyzję, że jednak woli spełniać obowiązki moderatora niż nawalać się mieczami. Jeśli jednak nie dotrzyma słowa i sytuacja się powtórzy, no to już tej rangi nie zachowa.

Co do pracy Kaki jako moderatora nie mam zastrzeżeń, poza tą sytuacją, ponieważ naprawdę dużo robi dla serwera, a nie mamy wielu takich modów.

Wam dodałam po 100$ do kont, jako odszkodowanie, odbanowałam obu.
Kaka zaoferował się również, że może wam oddać stracone itemy z tych, które zdobył podczas gry.

I na koniec proszę o zostawienie tego nieporozumienia za sobą, mam nadzieję, że się to nie powtórzy. C:
Zamykam i życzę wszystkim miłego dnia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości