Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hindaskarga bananaslawus
#11
(06-11-2016, 03:32 PM)hinda napisał(a): i on jest właśnie na bierząco i dyktuje mi co pisać jak dyktator

Nwm czemu nie ma tu w ogóle są takie sytuacje jak włamania, czy administracja nie może wprowadzić dobrego zabezpieczenia? 
#12
Tzn jedynie gracz może ustawić mocne hasło.. Administracja chyba nic nie może zrobić... Jak masz haslo 1234miki to się nie dziw... (ja strzelamn z tym hasłem bo to przykład tylko Smile )
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#13
chciałem tylko dodać że ja miałem bardzo dobre hasło i sam niedokońca wierze w to ale nawet jeśli bananaslawus niezostanie zabanowany bo dowody są zbyt małe i niepewne to myśle że oskiwoz23 dostanie bana bo sam przyznał że okłamywał administracje bo wiedział że to nie ja i twierdził że to ja i Nystka przestań mi wysyłać ostrzeżenia bo jak tylko ci którzy mnie włożyli zostaną zabanowani to ja już nie będe spamować
jeśli były jakieś błędy to sr.
#14
Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości