Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
enderman22xxxe53Administracja nie bog
#1
W tym wątku chcę omówić pewne punkty z regulaminu takie jak obraza administracji za co dostajemy Perma.Jednak mod to tez gracz i gra na serwerze przez co czasami jak zabije gracza gracz moze sie zdenerwować i go przewać itp.Za co mamy jak mówiłem perm.Zmierzam do tego ze co innego obrazić moda a co innego gracza który jest modem(wiem ze to glupio brzmi ale to prawda).
ADMIN TEZ GRACZ
#2
Nie rozumiem twojego wątku... Chodzi o to że gracz się wkurzy i przezwie kogoś to ma perma?
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#3
Ten punkt regulaminu jest jak najbardziej poprawnie sformułowany. Nie rozumiem twojego problemu. Zgadzam się z tym, że administratorzy i moderatorzy to nie bogowie, ale należy im się szacunek choćby za to, że dzielnie prowadzą ten serwer.
Po drugie, nie wiem, czy zauważyłeś, ale graczy też nie wolno obrażać. To samo dotyczy administracji. Nie wiem w czym problem. Nie będziesz obrażał, nic ci nie grozi. Jeśli złamiesz regulamin, czekają Cię konsekwencje.

Pozdrawiam,
Przyjaciel.
#4
W takim razie niech się gracz nie denerwuje i nie wyzywa administracji. Nie zostawiaj sobie "furtki" do obrażania kogoś.
#5
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości