Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PrzyjacielPIERWSZA DRUŻYNA ANIHILACJI.
#41
Większej głupoty ja jeszcze nie słyszałem, najpierw pierwsza partia która się rozpadła, teraz drużyna na annihilacji. Powiedz człowieku co Ci to da? Jakieś szczególne wyróżnienie? Juz nie wspomnę, że to rozpadnie się po jakimś czasie, takie grupy na Annihilacji/WD zawsze się rozpadają, może to pierwsza na McSurvi, ale na innych serwerach banana takie grupy były, rozpadłaly się szybko. Jako jeden z członków administracji Minecrsftowo odrazu mówię, że grupa nie wytrzyma nawet dwóch tygodni, oczywiście to tylko moje zdanie i może ono się dla ciebie nie liczyć, ale ja swoje zdanie mam.

Wniosek:
- Pomagać administracji może każdy bez specjalnej grupy
- drużyna się szybko rozpadnie, utrzyma się max. 2 tygodnie
- Nawet w tej chwili pomagacie administracji
- Grupa zbędna

Ale rób jak uważasz, zobaczymy jak Ci to pójdzie, ja nie mam dobrych myśli o tej drużynie "Annihilacji".

P.S.Nie bierzcie mojej opinii do serca, ja tutaj i tak nie mam dużego zdanian :d
#42
Moje wnioski:
- Nie chcę pomagać administracji, wybrali sobie tą rolę, niech sami sobie radzą.
- Drużyna się nie rozpadnie, bo nawet jeśli tylko ja w niej zostanę, to jej nie rozwiąże, bo mam swoje powody.
- Nie wydaje mi się, żebym teraz pomagał administracji.
- Grupa jest dla mnie niezbędna, żeby osiągnąć wymagane rezultaty.
- Nie potrzebuję już poparcia, bo wiem, że sposób, który wybrałem, by osiągnąć cel nawet bez poparcia wypali.
- Dziękuję Ci za zbędną opinię oraz informuje inne podmioty, że nie ma dla mnie znaczenia ich zdanie.

Pozdrawiam,
Przyjaciel.
#43
(09-11-2016, 09:30 PM)Przyjaciel napisał(a): - Grupa jest dla mnie niezbędna, żeby osiągnąć wymagane rezultaty.

Niby jakie?
I grupa się rozpadnie, mówię Ci. Co ma za sens ta drużyna, wciąż nie uzyskałem odpowiedzi.
#44
Jak mój plan wypali, to się dowiesz. Na razie będę milczał. Nie wiem, po co szukasz odpowiedzi. Drużyna to drużyna, nic prostszego. Czy to musi mieć jakiś sens?
Czy praca w administracji za darmo ma sens?
Czy zgłaszanie graczy bezinteresownie ma sens?
Czy psucie wzroku na taką grę, jak minecraft ma sens?

A jednak ludzie to robią.. mimo że nie ma żadnego sensu.
Oto właśnie moja odpowiedź.
Nie szukaj wad w czymś oczywistym, bo można je wymieniać w nieskończoność, a oboje wiemy, że nic to nie zmieni..
#45
(09-11-2016, 09:38 PM)Przyjaciel napisał(a): Jak mój plan wypali

Czyli chcesz powiedzieć, że nie wiesz, czy Twój plan wypali?
#46
Nigdy nie jestem pewny. Pewność gubi ludzi.
#47
No niby ja jestem w grupie graczy anihilacji (ekipa z easy hc) i to już dosyć długo jest, ale to jest grupa około 6-10 osób ;-;
A jak chcą to niech zakładają. Grupa się rozleci to się rozleci. A napewno da im to poczucie pewnej "więzi" lub po prostu doświadczenie. To tak jak z przewodniczącym szkoły. nic nie robi, ale tytuł ma i to jest jakieś "wyróżnienie" więc lepiej już nie disować tylko zobaczyć co się stanie. To tak jak nie będę się uczyć ponieważ mój kolega się ostatnip do tego uczył a dostał 1.
To jest koniec mojego zdania na ten temat. Branoc

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#48
Dziękuję, za neutralność szumiel. Smile
#49
Promowanie grupy do obrazy administracji.
http://scr.hu/66gw/pocqz
http://scr.hu/66gw/47hao
Zapomnij że coś takiego będziesz tu reklamował.
#50
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości