Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PrzyjacielPIERWSZA DRUŻYNA ANIHILACJI.
#21
Ehem, jak napisał Egzey0 co ma to zmienić? Ja w ogóle sensu tej partii nie rozumiem. I co będziecie tworzyć jakieś grupy na fb na skypie ale co to da... To będzie takie samo, każdy może zgłaszać kiedy chce. I chcesz żeby annichilacja tak wyglądała, że cała partia na innych graczy? To wgl pozbawione sensu, a te wszystkie artykuły to można się poczuć jak na sali sądowej.
#22
Drogi użytkowniku. W imieniu całej partii dziękuję za oddanie głosu. Jesteśmy jedną wielką grupą graczy grającą na anihilacji. Oczywiście, że każdy ma równe prawa. Tutaj chodzi o zebranie silnej grupy, z którą zawsze będzie można pograć. Grupy, na którą można liczyć i wspólnie się wspierać.
Jak sam zdajesz sobie sprawę, na serwerze grają małe dzieci i czasami przypadkowi gracze z przypadkowymi nickami, ale grają tu też starzy, dobrzy gracze, których sława wciąż trwa na anihilacji. Dlaczego mielibyśmy nie zebrać tej wzorowej i wiernej serwerowi grupy graczy, a zarazem zmobilizować się nawzajem, by pomagać naszej wspaniałej administracji, zgłaszając graczy łamiących regulamin?
Sam jesteś bardzo znanym, cenionym, wiernym graczem. Każdy kto się do nas zgłosi, zostanie przyjęty z otwartymi rękami!
Zapraszam na skype: bazaanfil.
Chcesz zostać dodany do grupy partyjnej? Pisz na skype do mnie wiadomość: partia.

Pozdrawiam,
Przyjaciel.
#23
Drodzy użytkownicy!
W związku z następującym wydarzeniem, Dniem Niepodległości, który odbędzie się w piątek (11.11.2016), chciałbym wspomnieć coś o tym wydarzeniu. Powinien ten dzień dla nas, Polaków, czymś naprawdę ważnym. Ludzie, którzy żyli w tamtych czasach, walczyli m.in. o to, żebyśmy teraz mogli w spokoju siedzieć w naszych domach, z rodzinami, przed komputerem, nie będąc prześladowanym. Podziękujmy im za to wszyscy razem! Raz w roku chyba możemy oderwać się od nauki, komputerów, choćby na godzinę, aby uczcić ten piękny dzień.

Konkurs!
Aby zmobilizować Was troszkę do uczczenia tego ważnego dla nas dnia, ogłaszam konkurs. Kto napisze najładniejsze, krótkie (od 4-8 wersów) podziękowania dla tych, którzy walczyli o nasze "dzisiaj", jego podziękowania (trzy najlepsze) zostaną ukazane w wątku naszej partii. Wiem, że nagroda nie jest może zbyt duża, ale chwilowo nie mam nic więcej do zaoferowania. Założę się, że większa połowa z Was (jak i ja) traktowała to święto, jako zwykły dzień wolny od szkoły. Zmieńmy coś w naszym życiu i złóżmy Im piękne podziękowania! Nikogo do tego nie zmuszam, ale proszę przynajmniej o trochę powagi w tym uroczystym dniu. 
Gotowe podziękowania należy wysyłać mi na pw do 11.11.2016, godzina 12:00 (w dzień). Wyniki zostaną ogłoszone o 16:00! To nic zobowiązującego! Liczy się dobra zabawa. Smile.

Pozdrawiam,
Przyjaciel.


Załączone pliki Obrazki
   
#24
Świetny pomysł dołączę do niej. Narazie nie mam czasu ale gdy tylko go znajdę zacznę sie udzielać.
#25
No ale wciąż nie wiem, co ta partia za sens
#26
Imo grupa takich weteranów jest. Jak ja czy South :v
Gram od powstania, kiedy VIP kosztował 11 Ziko. No co do anihilacji to wystarczy zrobić zwykły timek.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#27
W związku z negatywnymi komentarzami i pomysłem szanownego, byłego członka administracji, TiTeczka, ogłaszam zmianę nazwy i zniesienie wszelkiego ustroju politycznego, który, jak się okazuje, był jedną wielką pomyłką. Od dziś istniejemy pod nazwą PIERWSZEJ DRUŻYNY ANIHILACJI. W nasze szeregi zapraszamy najchętniej stałych graczy i oczywiście legendy, tak jak dziś możemy nazwać  szanownego TiTeczka. Dołączenie do drużyny do niczego nie zobowiązuje. Jest jedynie odznaczeniem dla honorowych i wiernych anihilacji graczy! Lista wymagań zostanie dołączona za około 30 minut. Oczywiście, wiadomym jest, że dostają się tu tylko najlepsi! 


Zapraszamy!
#28
Regulamin PIERWSZEJ DRUŻYNY ANIHILACJI.
UWAGA! W regulaminie PDA zawiera się także pełny regulamin serwera. Zalecamy jego przestrzeganie.


Wstęp do regulaminu.


Każdy gracz, należący do Pierwszej Drużyny Anihilacji, określanej, jako PDA, ma pełne prawo czuć się wyróżniony. Wyróżnienie to odznaczenie w znaczeniu przedmiotowym, przyznawane w PDA jedynie graczom, którzy zasłużyli sobie ten zaszczyt za osiągnięcia opisane w argumentacji pierwszej. Jednocześnie, gracze, którzy zostaną uznani za wzorowych i osiągną odpowiednie statystyki, dostaną prywatną wiadomość z zaproszeniem. 

Wstęp do argumentu kończącego wstęp do regulaminu.


"Wszyscy gracze na serwerze mają wspólne prawa. Wszyscy są sobie równi, lecz istnieją gracze, którzy do ostatnich dni serwera, będą gościli w naszych sercach. Mam na myśli graczy wyjątkowych, którzy od samych początków, grają na tym serwerze. Należy wyróżnić tych, którzy spędzają tu swój czas, przynajmniej od roku. Dlatego PDA gwarantuje tym graczom miejsce w samym środku elity anihilacji." - Akila.
Słowa przedstawione powyżej są odpowiedzią na pytania:
>>"Po co istnieje ta drużyna?"
>>"Czy to ma jakikolwiek sens?"
Oczywiście. Ma to charakter symboliczny. Autorytet tych graczy jest niepodważalny. 

Argument wstępny.


W tym argumencie, użytkownik poszukuje:
- Podstawowych zasad dotyczących ogólnego zarysu regulaminu,
- Odpowiedzi na pytania:
    >> Jak zachowywać się na serwerze, będąc w PDA?
    >> Co daje przynależność do PDA?
 Regulamin powinien być dostosowany do moralnych norm każdego użytkownika. Za przedmiot prawa na serwerze McSurvi, uważa się Główny Regulamin Serwera (GRS). Regulamin można znaleźć pod adresem forum serwera. Podmiotem prawa są wszyscy użytkownicy. 
AD.1. Tak, jak każdy użytkownik, ma nakaz przestrzegać regulaminu ustalonego przez szanowną administrację serwera, tak dokładnie ten sam regulamin dotyczy użytkowników przynależnych do PDA w społeczności serwera, jak i w społeczności PDA.
AD.2. Nie istnieją żadne punkty regulaminu, wybiegające za regulamin GRS serwera, dotyczące społeczności PDA. 
AD.3. Wyróżnienie użytkownika, będącego w PDA, nie upoważnia go do łamania żadnej z zasad regulaminu.
AD.4. Złamanie jakiejkolwiek zasady GRS, zostanie ukarane zgodnie z taryfikatorem kar, wyznaczonym przez GRS.
AD.5. Przynależność do PDA upoważnia do wstąpienia do grupy na serwisie Skype.
AD.5.1. Przynależność do PDA ma na celu zdobycie wspólnego zaufania wśród społeczności PDA i nawiązania przyjaźni z innymi użytkownikami.

Argument Pierwszy.


W tym argumencie użytkownik poszukuje:
- Wymagań rekrutacyjnych do ekipy PDA.
- Informacji dotyczących kodeksu rekrutacyjnego.
- Pełnego kodeksu rekrutacyjnego.
- Odpowiedzi na pytania:
   >> Jak dostać się do PDA?
   >> Jakie wymagania obejmują rekrutację do PDA?
   >> Czy spełniam warunki rekrutacyjne?
AD.6. Podstawowym zasobem, zawierającym zasady rekrutacji jest kodeks rekrutacyjny.
AD.7. Kodeks rekrutacyjny musi zostać udostępniony dla każdego użytkownika serwera.
AD.8. Jeśli kodeks nie został udostępniony danemu podmiotowi, ma on prawo do natychmiastowego wglądu w jego treść.

Kodeks rekrutacyjny.


Nota prawna: "Materiał ten jest powszechny. Zezwala się na jego kopiowanie, powielanie. Edycja dokumentu jest zabroniona. Wszelkie czynności związane ze złamaniem tego warunku, będą karane prawnie."

&1. Do PDA zostaje przyjęty podmiot, który:
 - przegrał na serwerze najmniej 6 miesięcy,
 - napisze podanie rekrutacyjne, opisane w &2 (nie dotyczy graczy zaproszonych przez prywatną wiadomość),
 - ma przynajmniej 13 lat,
 - posiada konto na forum,
 - posiada konto w serwisie Skype,
 - posiada konto na serwerze Mcsurvi,
 - nie posiadał bana w okresie tygodnia od dnia napisania podania,
&1.1. Do PDA zostaje natychmiastowo przyjęty podmiot (bez pisania podania), który:
 - jest, lub był członkiem administracji serwera,
 - gra na serwerze od pełnego roku (wymaga potwierdzenia administracji),
 - złożył podanie i nie dostał odzewu przez 7 dni.
&2. Podanie rekrutacyjne należy wysłać w prywatnej wiadomości do użytkownika Przyjaciel, na forum serwera. Podanie musi zostać rozpatrzone w ciągu tygodnia. W innym wypadku podmiot zostaje automatycznie przyjęty do pierwszej drużyny. Wzór podania:
 
Podanie rekrutacyjne do PDA.
Ja, (nick na forum) proszę o przyjęcie mnie do Pierwszej Drużyny Anihilacji. Gram na serwerze od (mm.rrrr). Chcę zostać członkiem PDA, ponieważ (powód, dla którego podmiot chce zostać członkiem drużyny). Mam (13-21) lat. Mój nick na serwerze to (nick na serwerze). Moje konto Skype: (nazwa konta skype). Jestem (graczem/członkiem administracji). Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania. 
Pozdrawiam,
(Nick)

Przykład:

Podanie rekrutacyjne do PDA.
Ja, Kowalski proszę o przyjęcie mnie do Pierwszej Drużyny Anihilacji. Gram na serwerze od 07.2015. Chcę zostać członkiem PDA, ponieważ spełniam wszystkie warunki określone w kodeksie rekrutacyjnym. Mam 13 lat. Mój nick na serwerze to Kowalski123. Moje konto Skype: kowalski. Jestem graczem. Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.
Pozdrawiam,
Kowalski.

&3. Zarząd PDA ma obowiązek działać zgodnie z kodeksem rekrutacyjnym, utworzonym dnia 09.11.2016 roku.
&4. Podmiot, który nie wie, czy spełnia wymagania rekrutacyjne, może wysłać prywatną wiadomość do użytkownika Przyjaciel, podając wszystkie dane, wymagane w &2. Jeśli podmiot spełnia wymagania, zostanie mu wysłana propozycja dołączenia do PDA.

Argument Ostatni.


AD.9. Zachęca się podmiot do przyłączenia się do PDA.

KONIEC.









Trwa aktualizacja regulaminu. Pełna wersja zostanie wydana dnia 10.11.2016 do godziny 23:30.
#29
Panie co ty za politykę chcesz wprowadzić ? Może od razu wybory do parlamentu zrobimy cb na prezydenta i tyle. Najbardziej rozwalił mnie ten tekst
"ogłaszam zmianę nazwy i zniesienie wszelkiego ustroju politycznego". A co do tego "Pełna wersja zostanie wydana dnia 10.11.2016 do godziny 23:30" nowa konstytucje piszesz ?
#30
Jaka konstytucja. To prosty regulamin... Nie chciałbym być prezydentem, uwierz mi. Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości