Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lopkuijjAnihilacja /pieniądze.
#1
Mam problem. Ponieważ, na anihilacji I miałam 10 tysięcy i dziś postanowiłam kupić sobie nową klasę, ale wchodzę na serwer i pieniędzy nie ma. Pytałam się innych graczy też nie mają. Problem, polega na tym że to denerwujące. Ktoś zbiera mega długo pięniądze a ich nie ma. Jeszcze rano je miałam. No cóż, mam nadzieje że to błąd i że pieniądze wrócą.
#2
W regulaminie jest że admini nie odpowiadają za stracone itemy. Serwer może być resetowany itp :/ W ten sposób mogą umywać ręce.
#3
No sorry ale jak zbierałeś w ciul czasu w ciul kasy a nagle ci wszystko znika to chyba nie fair troszkę, ty się męczysz, zbierasz i gó**o z tego masz bo ci hajs znika ???? (sry za słowo z gwiazdkami) moim zdaniem powinni to naprawić lub dać jakąś rekompensatę, głównie tym co stracili duże sumy....
a pozatym jak jest ten reset serwera jak powiedziałeś to powinni popatrzeć już nie tyle że kto ile ma ale albo spróbować zrobić tak żeby kasa nie znikła o ile to możliwe albo np. najbardziej pokrzywdzonym oddać chociaż część hajsu.
PS takie jest moje zdanie, może jestem w błędzie nie wiem ale to jest nie fair.
#4
Nie jest to nawet nasza decyzja, co pół roku miejsce na tym dedyku się przepełnia, jest tam kilka serwerów anihilacji, gdy miejsce się kończy startuje nowa edycja ekonomiczna - czyli każdy ma wyzerowane saldo, w dniu dzisiejszym taka edycja wystartowała tak więc każdy walczy o nowe klasy od nowa - oczywiście wszystko to co zakupiliście wcześniej wam zostaje - każdą inna klasę którą kupiliście będziecie mieć w dalszym ciągu.

Takie restarty są bardzo rzadko jednak są konieczne i nie mamy na to wpływu, przeważnie są 2x w roku ostatni jeśli dobrze pamiętam był koło lutego.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#5
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości