Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JaJestemZWamiStraszne cofki.
#11
Przeglądarka też zużywa internet. Ja mam zwykle uruchomione po 10 stron na chromie. Każda przeglądarka jest inna a nie każdemu też podoba się Windows 10
Odpowiedz
#12
Przeglądarka po załadowaniu strony już nie korzysta z internetu. Powiedziałem ci abyś zrobił test napisał czy masz lte i ile masz fps.
Jeśli wiesz lepiej i jesteś taki mądry po co wogóle przychodzisz tu po pomoc?
Edit: no chyba że masz w tej przeglądarce włączoną grę albo film ci się buforuje, ale przy słabym necie to wtedy nie narzekaj że masz lagi tylko wyłącz ją.
Odpowiedz
#13
Zawsze mam uruchomione gify i muzykę.
Odpowiedz
#14
Wielkośc przeciętnego gifu max 1 MB u mnie przy predkosci 7 Mb/s duży plik muzyczny ładuje się ok 6 sek. Nie rozśmieszaj mnie i NAPISZ TO O CO CIĘ PROSIŁEM BO CI NIE POMOŻEMY. Dotarło?
Odpowiedz
#15
Mam po prostu komputer z drewna, OK? 4gb ramu a przy uruchomieniu minecrafta z 15% skacze do 97%
Odpowiedz
#16
To po co pisałeś ten wątek jak wiesz co jest przyczyną? Nie 4 gb tylko 4GB bo to są bajty nie bity. Możesz jeszcze napisać co masz za procesor że byle minecraft tyle ci żre. Skoro problem rozwiązany temat do zamknięcia.
A tak wgl to strzelam że masz 12-13lat.
Odpowiedz
#17
Wiek nie ma znaczenia. intel celeron n2840
Odpowiedz
#18
I wszystko jasne przy tym procesorze nie poszalejesz. Wina komputera/fps. Temat do zamknięcia.
Odpowiedz
#19
Wiem troche nie do tematu: Oneil jak taki informatyk to powiem tylko że w win 10 dochodzi do 2mb/s zabieranych przez system bo ciągle musi mieć łączność z centralą aby lepiej "pomagać"

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
Odpowiedz
#20
Win 10 wogóle nie mam w podręczniku a i sam z niego nie korzystałem więc na jego temat nie mam informacji. To jak się przesiądę trzeba to będzie wyłaczyć.A tak wgl to Micro$hit produkuje coraz gorsze te systemy osobiście zostanę na 7 jak długo się będzie dało.
Edit: No przepraszam szumiel że nie jestem wszechwiedzący.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości