Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hindaskarga
#1
Twój nick:hinda
Nick Oskarżonego:oskiwoz23
Powód:kłamanie i fałszowanie dowodów
Tryb, na którym się to wydarzyło:RPG
Godzina, data:2016.10.29-31
Krótki opis sytuacji:dostałem bana więc poszedłem na forum i znalazłem że oskiwoz23 zgłosił mnie o coś czego nie robiłem i było potwierdzenie od jego powszechnie znanego na serwie RPG kolegi togepi.na skardze jest jak obrażam jego i przyznaję się do posiadania cheatów i obrażanie administracji wszystkiego tego niemam możecie mnie sprawdzić.zdjęcia pochodzą z GTA gdzie prawie niegram mam tam 0lvl i grałem tam tylko z ciekawości i to wtedy kiedy serwer był prawie pusty dawno temu.wtedy kiedy oskiwoz23 robił te zdjęcia niebyłem obecny na serwie. niewiem jak on to zrobił ale przysięgam że nie byłem obecny. przyczyną tego zachowania jest kłutnia na RPG o której napisałem do Omexia na E-mail. wiem że on sam dostał kilka razy bana i chyba on zapomniał zgłosić jak on wykorzystuje bugi na RPG. on znalazł buga na /warp widownia1 i kradł tam dość cenne zwoje i je sprzedawał także mnie obrażał i powiedziałem że moge to zgłosić na forum więc może podszył się lub coś innego zrobił ale ja odrazu rozpoznałem że to nie ja pisałem na zdjęciach. to niesą żarty wiem że on pomaga dla adminów ale jeśli zrobił coś takiego to zasługuje na bana chciałbym powiedzieć że tam ''niby ja'' wymieniłem te cheaty co są w regulamninie i nawet nie wiedziałem o ich istnieniu. sam niewierze że on mugł mnie tak zdradzić bo ja znim wcześniej już rozmawiałem po skype i wydawał się całkiem spoko i sorry jeśli zrobiłem jakieś błędy w tym tekscie.prosze wziąść to pod uwage i mam nadzieje że oskiwoz23 już nigdy nie sfałszuje dowodów i nie zabanuje niewinnych ludzi. P.S. czekam na unban.
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik)Confusedkaraga na forum i nic innego niemam w takiej dziwnej sytuacji
Z uważeniem hinda
#2
Hinda powiem ci tak ze ty kiedys na gta to mi pisales i ja trzymalem ss z tego na wszelki wielki i ot jakiegos czasu zdradzales mnie i mnie na rpg straszyles wiec to wstawilem mam jescze inne ss z innymi osobami o takich rzeczach i to nie jest zfalszowanne naprawde
#3
LOL ja powszechnie znany :O
#4
oski kiedy JA grałem na GTA nawet ciebie NIE ZNAŁEM i NIGDY cię NIE WIDZIAŁEM na GTA.
I chciałbym dodać że prawie przy każdo skargo co napisał oski togepi to potwierdza
#5
Hinda to bylo na poczatkach sytulacja byla taka ze zabilem ci bossa i sie wkurzyles chyba i to napisales a togepi wszystko o tym wiem bo mu mowie lub sam widzi
#6
o czym ty mówisz? jaki jeszcze boss? eh oski takie słabe wymówki i wiesz chyba zara wyjdzie nowa skarga właśnie coś se przypomniałem
#7
i zapraszam na następną skarge na oskiwoz23.

I oskiwoz23 nie zaprzeczyłeś że kradłeś zwoje może bana dostaniesz? i tym razem może nareszcie zabraknie ci kasy na ub i choć na jakiś czas RPG wyzwoli się spod takiego oszusta jak ty
#8
Haha mow o sobie
#9
znowu nie zaprzeczyłeś patrzyłeś na moją drugą skarge?
#10
mam nadzieje że jakiś admin to zobaczył i że oskiwoz23 dostanie bana


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości