Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SliwkenCheat czy skill?
#1
Sliwken
Gracz o nicku Anonieji podczas dłuższej walki według mnie dziwnie się zachowuje (jak będzie można zobaczyć na filmiku) co jakiś czas gracz stoi w bezruchu (z mieczem w ręce) pare sekund po czym zaczyna atakować. Sytuacja powtarza się już kilka dni, zawsze przy dłuższej walce z Anonieji. Może "to coś" ma związek z tym, że Anonieji przy każdym wejściu na serwer osiąga powyżej 200 zabójstw i ile osób by na niego nie szło z każdej walki wychodzi cały i zdrowy? Nie znam zbytnio cheatu, który działałby na tej zasadzie, jednak prosiłbym, jeżeli jest to możliwe o zerknięcie w logach, co dzieje się z graczem Anonieji podczas jego "zawieszeń".
serwer PVP
Między innymi dzisiaj około 15:30
https://www.youtube.com/watch?v=OYB6iIKi...e=youtu.be
#2
Anonieji to VIP+ , a więc ma dostęp do komendy /repair all i do sklepu VIP, a co za tym idzie w tych przerwach pewnie właśnie z tego korzysta. Myślę, że to wyjaśnia tego jego "zawieszenia".
#3
Dobrze, dziękuje za wyjaśnienie. Mimo to uważam jednak za dziwne, że gdy podczas "zawieszenia" dostaje odemnie serię ciosów (przy miksturze siła II i mieczu sh V) udaje mu się przeżyć, jednak gdy sytuacja jest odwrotna to ja schodzę na góra 4 hity.
#4
No tak. Tylko, że VIP-y mają w sklepie możliwość zakupienia podwójnego paska zdrowia. To też chyba wiele wyjaśnia.
#5
Aha, no rzeczywiście to wiele wyjaśnia, nie wiedziałem, że jest taka opcja. W takim razie temat można zamknąć, a Anonieji zwracam honor.
#6
Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości