Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CeZPropozycja - wyłączenie przyznawania negatywnych punktów reputacji
#1
Proponuję wyłączyć możliwość przyznawania negatywnych punktów reputacji, ponieważ ktoś, jakiś "nieogar", przyzna komuś negatywny punkt z powodem "Nie lubię Cię, ukradłeś mi itemy". I co wtedy? Ta osoba się zdenerwuje i też "znegatywi" tą osobę. I przez to staną się jakieś dziecinne kłótnie. Proponuję też usunięcie neutralnych pkt. bo po co komu one? To tak samo jak byś nie przyznawał w ogóle niczego.
Odpowiedz
#2
Te punkty reputacji stają się coraz bardziej śmieszne.
Widzę coraz więcej śmiesznych repek.
"ale ty gupi" "nie fajny" i inne..
Ale z drugiej strony jest taka funkcja jak "zgłoś" i zgłaszając daną reputacje to administracja decyduje czy dany punkt reputacji jest nieodpowiedni.
Zobaczymy, pomyślę trochę nad tymi repkami i zobaczymy.
Ogólnie myślałam nad tym aby 1 gracz mógł dać 1 repkę i negatywną i pozytywną, bo jak ktoś ma mieć 6 repek od 1 osoby to niby spam, ale jak to jest ustawione że repka co miesiąc to niby nie spam ale jednak.
Odpowiedz
#3
Trochę to słabo by wyglądało, ze tylko pozytywne można Wink
Osobiście bardziej wolałbym całkowicie skasować pkt reputacji. Nie ma co ukrywać, zdecydowana większość użytkowników for dotyczących minecrafta nie potrafi z tego korzystać.
Cytat:Ogólnie myślałam nad tym aby 1 gracz mógł dać 1 repkę i negatywną i pozytywną, bo jak ktoś ma mieć 6 repek od 1 osoby to niby spam, ale jak to jest ustawione że repka co miesiąc to niby nie spam ale jednak.
Da się ustawić limit dzienny, obecnie dla zarejestrowanych to 5 sztuk.
Odpowiedz
#4
Czemu całkowicie usunąć repki? No tak, że "dzieci majnkrafta" nie umią się nimi posługiwać, ale cały czas jestem za tylko pozytywnymi, i dobry pomysł z tym limitem Wink
Odpowiedz
#5
Heart 
Każdy ma prawo wyrażania zdania pozytywnego, czy negatywnego, jak dla mnie takie pozytywy byłyby bezsensu.
Już lepiej w ogóle to usunąć, ale to też jest taka fajna inicjatywa, że można takie punkciki przyznawać.
A co do limitu dziennego, w sumie jedna repka na dzień, dla jednego użytkownika jest w porządku.
Odpowiedz
#6
Zgadzam się z Tobą, że każdy może wyrażać zdanie, ale wyłączenie negatywnych punktów reputacji zmniejszyłoby "dziecinadę".
... tak w ogóle to jak z neutralnymi punktami reputacji?
Odpowiedz
#7
Heart 
Jak na razie, to najwięcej "dziecinady" usuwa się w reputacjach pozytywnych.
Odpowiedz
#8
Pomysł nalagx35 jest dobry szczególnie najwięcej multirepek pozytywnych mają administratorzy ponieważ (jak zakładam) każdy chce się podlizać. Obecnie punkty reputacji wogóle nie spełniają swojego zadania, mają być one odzwierciedleniem opinii innych użytkowników na temat danej osoby.
Odpowiedz
#9
Heart 
Moim skromnym zdaniem reputacje świetnie wyglądają na forum mineserwera.
Pod postem wyświetlają się "Oceny", co jest fajne przykładowo przy jakiejś propozycji.
Gracz pisze propozycję, gracze mogą sobie ocenić i widać wtedy, czy im się to podoba, czy nie.
Wtedy mają jakieś swoje zadanie. 
Odpowiedz
#10
Omexia możesz wytłumaczyć?
Zajrzałem teraz na forum mineserwer i widzę ten sam system repek co tutaj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości