Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ado2307[Propozycja] Restart
#1
Proponuję restart ogólny ,oraz "ogarnięcie" ekonomii itp.

Powód? Serwer umiera ,a każdy kto chwilę pogra ogarnia patent z "trzcinką"... i już rozgrywka staje się nudna - z pieniędzmi freebuild zamienia się (nie w 100%) w creative.

Co do samej ekonomii i ewentualnych ulepszeń (typu jakieś ciekawe misje dodatki itp) mogę pomóc ,Omexia z resztą ofertę dostałą ( i chyba olała). Moje zdolności potwierdza fakt że pierwszy na tym serwerze zarobiłem 1.000.000$ i to w dodatku na przedmiocie ,na którym nikt nie zarobił sensownych pieniędzy (wykorzystując co prawda tanią siłę roboczą ,ale to pomińmy).


Pozdrawiam Ado.
Odpowiedz
#2
jestem za restartem.
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
Odpowiedz
#3
O co chodzi z "patentem z trzcinką"?
Możesz wysłać to na PW, jeżeli powoduje to zbyt łatwy zarobek.
Ogólnie trochę słabe jest to, ze jako gracze wiecie że są obejścia/sposoby na szybkie wzbogacenie się a nie zgłaszacie tego w terminie, zanim ekonomia zostanie zwalona.
Potem powstają takie wątki.
Odpowiedz
#4
To samo o co chodź z arbuzami i kaktusem robisz mechanizm afkasz na dzialce i sie samo robi Wink
Odpowiedz
#5
Bastiii to nie do końca tak jest. W przypadku np. arbuza gracz musi wykonać pracę by go sprzedać (przerobić na nasiona) gdyby był tylko skup cukru - już by to lepiej wyglądało.


Piotrze ,wygląda to tak https://www.youtube.com/watch?v=dGJ8P-z5xrI i już masz creative.



Ogólnie co do ekonomii to ktoś ją robił z Ułańską fantazją..


/Edit

Ja bym proponował skupy z ogarniętym stosunkiem cenowym ,czyli? Buduję 3 farmy automatyczne ,nie ważne jak duże, i z nich wyciągam stosunek ile na godzinę produkuje się danego produktu w stosunku do ilości sztabek żelaza. Osobiście jestem na kierunku chemicznym ,czyli dużo dokładnej matmy ,takie obliczenia i dzikie stosunki to nie problem.

I co najważniejsze skup rzeczy które trzeba przerobić. Czyli przykładowo:
Trzcina 64szt - 10$
Cukier 64szt - 15$
Jajka 16szt - 3$ (12$ dla 64)
Dynie 64szt - 15$
Nasiona dyni 64szt - 5$
Placki dyniowe 64szt - 75$



Wniosek? Najlepiej mieć automat do trzciny,dyń kur i PRZERABIAĆ wszystko na ciasta ,niż stawiać np. trzcinkę i tyle.

Nawet jeżeli ktoś chcę tylko o trzcince jechać to i tak bardziej opłaca się mu przerabiać ją ,by więcej zarobić.

Zarobek ma polegać na tym ,że im więcej się narobię (ręcznie) tym więcej zarobię - a automat daje zysk ,tylko trzeba trochę mieć czasu i pieniędzy.
Odpowiedz
#6
Widzę temat to trup.


/Edit

A może choć reforma monetarna?

Usunięcie kasy + ogarnięcie ekonomii. Działki zostają.

Z tego co słyszałem już miało takie coś miejsce ,gdyż iż ceny szły w tysiące i stąd też stare ceny ze sklepu vip (barwniki po 1000).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości