Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pucek77Nie wierze... bug/włamanie
#11
leon nie nabijaj ;_;
THUG LIFE B)
$$$$$$$$$$$
#12
ALE TO CO JA KURDE MAM ZROBIC!!!!!! ZARAZ POJDE SE Z TEGO ZABUGOWANEGO SERWA BO MIESIAC PONAD PRACOWAŁEM, ŻEBY ZDOBYC TEN MIECZ I TYLKO DLATEGO ZE UDALO SIE JAKOS GO ZDOBYC ZACZOLEM TAM WGL GRAC! NA RPG ZNACZY SIE! A TU JEBS! I NIC NIE MA... I NIE! TO NIE BUG! BO ITEMKI W EQ SA WGL INACZEJ USTAWIONE NIZ JAK BYLEM WCZORAJ! A W ENDERCZESCIE BRAKUJE KLEJNOTÓW I KLATY ZELAZNEJ!!!!!!! I POMIESZANE WSZYSTKO JEST! OKRADLI MNIE! ;CCC
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#13
PROSZE! TO DOWÓD! ODDAJCIE MI MOJ MIECZ!! 
TO ZDJ Z TERAZ!
 A TO Z PRZED PARU TYGODNI

MUSIALEM UCIAC BO SIE NIE MIESCILO

widac nawet jak jakis typ sie chwali ze moze itki krasc... nie sądze ale ja chce ten mój miecz!!


Załączone pliki Obrazki
       
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#14
Nie chce się wtrącać , ale widać na Ss , jak pisze Ktoś do cb. '' Moge kraść ity '' , wiec masz coś z tym wspólnego , a i administracja ci nie pomoże , bo to Forum MCSurvi.
#15
Wlasnie wiem... duzo mnie tak straszylo ale myslalem ze nie mowili prawdy...
I czekam i czekam na kogos z administracji... Mam nadzieje że odzyskam mój miecz... Dalem dowód ze go nie mam i ze go mialem...
;c
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#16
halo?
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#17
Leon45 - zachowuj się dalej jak idiota, to znowu skończysz z banem na ip.
A co do tematu:
Jak używasz prostych haseł, lub logujesz się na inne serwery(spoza sieci Banana) z tym samym hasłem to mogąnastępować takie włamania.
Jeżeli masz dowód, że jakiś gracz Ci groził że zabierze przedmioty - zgłoś to na forum Ms w dziale http://mineserwer.pl/Forum-Skargi-Odbanowania
Niestety nie ma możliwośc izwrotu przedmiotu "administracja nie odpowiada za utracone przedmioty". Tym bardziej że mogłoby to prowadzić do nadużyć ze strony graczy.
#18
Takie pytanie nie do tematu, z góry przepraszam.
Dlaczego na ss w prawym dolnym jest pokazana trwałość seta.
Czy jest to dozwolone?
Jeśli jest to plugin wgrany do do trybu, to możecie usunąć ten post.
Jeśli jest to dozwolone, to proszę o nazwę, pomogło by mi to w klepach na Easy HC.
Gracz~Sn1ck


#19
To jest better pvp mod, banan pozwalał na odc... Sam go ma.. I okej piotrovsky ale ja łatwych haseł nie używam a jak juz gdzieś się loguje to na większe serwery wiec to raczej nie z tego powodu.. No trudno.. Juz się z tym pogodzę ale to ma być ostatni raz, teraz Se tyle ss porobię o jak ktos mi będzie groził od raz ss i jak znowu mnie ktos okradnie to chyba zwrócicie itki ;-; :v xd
Ale dzienki za wyjaśnienie i tak Smile Mam nadzieje ze juz mnie cos takiego nie spotka.
Do zamknięcia:c to papa mieczyk xd :c
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#20
Pucek administracja nigdy nie zwraca itów. Bo możesz zrobić ss jak masz itm a po chwili je sprzedajesz i juz ich nie masz ;-;
I tak można by to wykorzystać

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości