Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leon45NIE DA SIE GRAC !!!
#1
witam sa 2 problemy ktorymi sie nie da grac i sa wkurzajace 1.to sa cheaterze ktorzy bardzo szybko niszcza kamien dusz i szybko sie gra konczy ogarniecie to prosze 2.to sprawa skorpiona wiem wiem pisalem to ale wyobrazcie sobie biegnie 10 graczy z skorpionem i zabija duzo graczy w przepasc to jest troche nie legalne i psuje gre innym gracza moze usunac skorpiona i dac cos nowego albo inna umniejetnosc skorpiona bardzo was prosze i zapisze tutaj to jest inny temat ale mi sie nie chce P: rozdzka podmuchu na rpg nie dziala bo poszlem na magow wojennych czyli 60 expowisko i jak mnie podniosl do gory i czymalem w reku rozdzke to tracilem zycie !! tez to naprawcie
#2
skorpion to naturalny wrog sroskich usawasz skorpiona usuwasz sroskie jak szumiel i ja mowimy to sroskie są nie fair skorp to obrona przed nie fair bo sroskich bez niego nie da sie zdedac
#3
Co co co ty piszesz wogule
#4
Temat z skorpionem jest już wyjaśniony.

Co do osób z cheatami, to często wchodzę na Anihilacje i ich 'łapie' ale też, z powodu ostatnio dużej ilości obowiązków mało tam wchodzę. Od przyszłego tygodnia moja aktywność się zwiększy, i postaram się by było mniej cheaterów.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#5
a co z rozdzke podmuchu ?
#6
i nystka nie zamykaj watku bo do szybki musi zobaczyc przeciez to jego serwer a nie twoj
#7
Enderman zapomniałeś o pionierach skorpa czyli mnie i wegarze xD
Czuje sie obrażony :/
Edit: co do skorpa jego umiejętności są adekwatne do ceny i tego co się dzieje na serwie czyli ''sroskich'' jak to enderman powiedział
#8
Leonku mój drogi wyobraź sb ze biegnie 10 diax sroskich jeszcze wiecej zabijają. To tak jakby nielegalne...

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#9
Kup klasę, zobaczysz jaka wtedy to frajda jest.
Odpowiedź już wcześniej otrzymałeś.
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości