Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
momolekEhhhh
#11
Popieram momolka ja mam podobny problem z lordgangsterem jak tylko wejdę na serwa zaczyna się. ZA KAŻDYM RAZEM.
ban na 10 min dla takich ludzi to jest nic a dla nas kupa zmarnowanych nerwów i czasu na walce o ban dla takiej osoby, nie mówiąc już o zepsuciu całej przyjemności z gry.
#12
Przesadzacie trochę z nim, zrób ss po prostu.
W zrobieniu ss nie ma jakichkolwiek trudności. Klikasz F3 i po sprawie :')
Gracz~Sn1ck


#13
Dołączam się to tej rozmowy.
Bez dowodów nic nikt nie zrobi.
Zrób SS'a bana, to pogadamy o odbanowaniu. Najlepiej to daj wycinek z loga.
[Obrazek: X12YmmB.png]
#14
     Momolek, w tej sytuacji Cię popieram. Wiem jakie to uczucie, kiedy ktoś Cię obraża, a ty tylko patrzysz i nic nie możesz z tym zrobić, zaś kiedy ty spróbujesz się odezwać w sposób, jakiego używa twój wróg, po prostu wylatujesz. Czeka tylko by wysłać SS, by tylko Cię bezczelnie upokorzyć.
Możesz postąpić w sposób identyczny, kiedy to wysyłasz ScreenShota. Lecz co to za świadomość, kiedy wiesz, że zostanie ukarany na 10-15 minut, że nie będzie miał przez chwilę dostępu do wejścia na serwer. I co z tego, skoro za te parę minut znów wróci, by Cię obrażać, zrobić wszystko byś czerpał jak najmniej przyjemności  z gry. Można by prowadzić z nim wojnę, lecz on, zarówno jak i Ty na tym stracisz. Ale przecież nie chcemy marnować tylu godzin, na bezsensowne dogryzanie sobie, by na końcu wyjść na tym na równo, więc wychodzi na to, że byłoby to tylko stratą czasu.
     Dlatego też proponuję, aby każde zgłoszenie na gracza było liczone. Gdy zgłoszenie na tego samego użytkownika powtórzy się trzykrotnie, lub nawet pięciokrotnie, dany ban będzie dłuższy.

#15
(17-10-2016, 06:20 PM)O_0 napisał(a):      Momolek, w tej sytuacji Cię popieram. Wiem jakie to uczucie, kiedy ktoś Cię obraża, a ty tylko patrzysz i nic nie możesz z tym zrobić, zaś kiedy ty spróbujesz się odezwać w sposób, jakiego używa twój wróg, po prostu wylatujesz. Czeka tylko by wysłać SS, by tylko Cię bezczelnie upokorzyć.
Możesz postąpić w sposób identyczny, kiedy to wysyłasz ScreenShota. Lecz co to za świadomość, kiedy wiesz, że zostanie ukarany na 10-15 minut, że nie będzie miał przez chwilę dostępu do wejścia na serwer. I co z tego, skoro za te parę minut znów wróci, by Cię obrażać, zrobić wszystko byś czerpał jak najmniej przyjemności  z gry. Można by prowadzić z nim wojnę, lecz on, zarówno jak i Ty na tym stracisz. Ale przecież nie chcemy marnować tylu godzin, na bezsensowne dogryzanie sobie, by na końcu wyjść na tym na równo, więc wychodzi na to, że byłoby to tylko stratą czasu.
     Dlatego też proponuję, aby każde zgłoszenie na gracza było liczone. Gdy zgłoszenie na tego samego użytkownika powtórzy się trzykrotnie, lub nawet pięciokrotnie, dany ban będzie dłuższy.


Snickers mówiłem już ze nie chce mi się robić za każdym razem ss. O_0 ma rację, powinni coś z tym zrobić bo to po prostu w świecie wkurza.
#16
CharmyBe wycinek z logów to nie jest wiarygodny dowód ktoś także musiałby wrzucic swoje logi w celu porównania. Popieram O_0, coś w tym stylu by się sprzydało.
#17
Dla niekumatych to nie jest ani skarga, ani prośba o ub, tylko sprawiedliwość. Nie wiedziałem gdzie to napisać wiec tu pisze ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#18
Otóż jak byłam jeszcze graczem też taki gracz mnie obrażał itd. Ale wtedy zrobiłam SS i dalej nie patrzałam co pisze taki gracz. Wręcz to ignorowałam i pisałam skarge, po pewnym czasie może i wrócił, ale chociaż te 10-15min bez niego to był ,,cud''.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#19
Cóż, rozumiem Ciebie ponieważ przez zaistniałą sytuacje (Zgłosiłam gracza 1julia1 i dostała bana na zawsze) , połowa serwera i najczęściej ludzie którzy "trzymali" się z Julią obrażają mnie. Jednakże myślałam że po jakimś krótkim czasie obrażania mnie w końcu przestaną tak się nie stało. Więc, zaczęłam stawać że tak powiem w swojej obronie robiąc ss tych chamskich słów które na mnie leciały. Natomiast, moja koleżanka wyprzedziła mnie i gracze zostali ukarani może i krótkim banem ale dali sobie spokój z obrażaniem mnie ;')
#20
Wiesz, dostają te bany, ale wrócą... Nie da się po prostu grać... Np. Osoby co mają z Bóg wie ile skarg, powinny mieć większe kary Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości