Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MixPepe31julia1
#11
No Nie Dam
No do trzech... do trzech prób... nie szans ;_;
Pogódź się z tym bana ma to ma,A co ja np bym nawalał na haksach potem na forum idę juz 3 raz mam haxy i blagam "DAJCIE UNBANA"...
#12
Nwm czy się śmiać czy płakać...
Co, administracja ma dać jej 3 szanse "bo tak"?
Zrobiła to świadomie, zdając sobie sprawę z konsekwencjami.
Julka powinna sama poprosić o ub, to że kończy z mc to jej sprawa.
Oczywiście jestem za ub choć i tak wątpię że je dostanie.
#13
Cześć, no widzicie że prawie co druga osoba na servie zna moje imię i nazwisko co mnie bardzo wkurza oraz nie lubię tego spamu na fb c;
Julka bardzo dobrze wiedziała że za to jest ban już Lordgagngnster18s dostał bana za udostępnianie moich danych na jej oczach..
Wiec gdyby  pomyślała nad tym co pisze.. Wiem że chciała się popisać ale jeżeli to jest sprawa taka ze grozi banem, powinno się tego nie robić
Wiec jeżeli ktoś to czyta i ma mnie na fb lub go zna prosze o nie podawanie, ponieważ jest to sprawa prywatna... Chyba że się zgodze oczywiście...
Więc szkoda mi (troche) julki ponieważ się nie zastanowiła nad konsekwencją ale gdyby troche pomyślała i sie nie popisywała tamtego dnia że zna mojego fb  to by tego nie było? Równie dobrze moge ja jej fb napisać ale wiem że za to jest ban ;o Więc prosze o nie podawanie mojego Prywatnego Fb
Ponieważ potem sie to roznosi jedna osoba drugiej a druga trzeciej i tak dalej ... W moim przypadku już się to rozniosło ale w miare możliwości prosze żebyście jednak nie podawali  nie tylko mojego fb ale i innych.. Nie jestem za Ub... I gracz powinien sam prosić o UB ;o A nie inny gracz za nią więc jej powiedz zeby sie wypowiedziała... Dziękuje także lopkuijj za pokazanie dowodów i jestem za to wdzięczna pozdrawiam c;
#14
Moim zdaniem nie powinna dostać Unbana. To jest 3 raz gdy ona i inni proszą o Unbana dla niej. Ale 1 raz to rozumiem że no coś nie tak poszlo i jedną szanse sie dostaje zawsze. Ale serio 2 i 3 Szansa ? To jest jest moim zdaniem przesada. Moim zdaniem ten ban jest nie do odwrócenie, tylko przez kupienie. + Pepe. Jak coś to 3 razy sztuka do niedostania Unbana a nie do Dostania...
[Obrazek: 26e8731b822ef.png]
#15
NIECH DOSTANIE unbana ponieważkiedyś stachu napisał ze angela dala jej zdjecie mu a to co _angela jest święta sry za ort itd na szsybko pisalem
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#16
Heart 
Prośbę o ub pisze osoba zbanowana.
Julka wisiała na włosku, gdyż umie bardzo ładnie kłamać, no mimo to, miała też drugą szansę, straciła, więc nie musi się wysilać pisząc wątku, uba nie otrzyma.
Dziękuję, Dobranoc.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości