Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BastiiiCześć i pa ;)!
#1
Cześć Wink niektórzy mnie znają niektórzy nie, gram (grałam) na freebuild, cr1 i cr3 (czasem) Wink No więc mój nick to Bastiii (wszyscy myślą że jestem chłopakiem) i mam na imię Ola Wink gram na serwerze około rok i nie uważam tego czasu za zmarnowany Smile poznałam tu super ludzi i ogólnie naprawde fajnie sie z Wami wszystkimi grało!
Ale wszystko ma swój czas Wink Więc żegnam wszystkich i ściskam mocno i do zobaczyska Wink

(i oczywiście proszę o nieusuwanie i nie przywłaszczanie sobie moich działek zwłaszcza dzialki na cr1 gdyż buodowalam 2 miesiace ;p )

   
A co do tego.. zrobiliście to co uważacie za słuszne (choć nadal nie wiem za co) tłumaczyć na ts nie bede bo takowego nie posiadam pobierac tez nie bede jeżeli zrobiłam coś co komuś w jakis sposob ublizylo czy przeszkadza to przepraszam i pozdrawiam !

Do zobaczyska mordeczki ;D
#2
Heycia :3


#3
(14-10-2016, 06:19 PM)Fix napisał(a): Heycia :3

No bajo Big Grin Bede tesknic Czaku Big Grin
#4
Zegnaj :c
Nie ogarniam tego bana ;-;

wyskrobane z mojego prywatnego morta z wbudowanym podnóżkiem *,*
#5
Heart 
Chcę wyjaśnić faworyzację od ppaa.  
Ale jak wolisz,  sam będzie się tłumaczył. 
A jak sytuacja się wyjaśni dostaniesz unbana,  więc dziwi mnie to,  że się tak łatwo podajesz.  
#6
Nie poddaje się po prostu uważam że robicie to co uważacie za słuszne a ja tez nie chce stwarzac nikomu kłopotów Wink jeżeli ktoś odczuł że jestem faworyzowana to PRZEPRASZAM. Jestem zwłaszcza w szoku bo większość ostatniego czasu ja buduje na cr1 a ppaa jest na freebuild lub jestesmy na przemian na serwerze no ale cóż jeżeli rzeczywiście kogoś cokolwiek uraziło to PRZEPRASZAM. I też nie chce żeby on miał problemy ja moge mieć bana forever.
#7
Heart 
Ehm,  ban nie jest jakiś ważny,  po prostu wyjaśnienie sytuacji i tyle. 
A kłopotem nie jest żadny gracz.  
#8
Czyli jednak wrócisz? c:
Fajnie Big Grin mam nadzieję, że jak najszybciej dostaniesz UB.

#9
Ciepło na serduszku Big Grin czy wrócę niewiem. Ub chyba nie mam z resztą bywałam rzadko a jak bywałam to budowałam spawn i takie inne na cr1 o które prosił mnie ppaa (który nic nie zrobil dla serwera oczywiście) bo chciał na freebuild z reszta malo istotne bo pewnie nikomu by sie nie podobał. A teraz to juz nawet nie ma o czym mówić Smile
#10
Papa! :cccc wiem jak to jest miec Bana xD :c ja walczyłem 2 miechy ale sie udalo Smile papa jeszcze raz :ccc
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości