Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CeZBrak aktywności administracji forum
#1
Nie wiedziałem, że będę zmuszony napisać ten temat, ale niestety dzisiaj składam skargę na administrację tego forum. Nie wykazuje żadnej aktywności. Na pewno już wszyscy zobaczyli ten temat. Dwie osoby strasznie w nim spamują, a Wy traktujecie to jak powietrze. Zgłaszałem również parę postów, minęło dość sporo czasu, ale niestety ZERO reakcji. Co jest najgorsze? To, że członkowie administracji są online, nawet sam Admin ale w ogóle się nie interesują, co się tu wyrabia. Co się z wami dzieje??
Odpowiedz
#2
Mnie też to poruszyło.Jak by było więcej modówadminów to by było w porządku ale teraz ?! O tym to już wole nie mówić.
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
Odpowiedz
#3
O NIE JAK TO MOŻLIWE BLEHEHEHE.
Z reguły że spamu nie ogarniesz tak szybko, kek.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz
#4
Popieram gościa

Odpowiedz
#5
Fakt od jakiegoś czasu i ja mam wrażenie że wszyscy mają wszystko w d..... Moderacja nieraz afczy jednocześnie i na forum i na serwerze. Pytanie więc co robi? Wink
A tak wgl titek nie mogę zrozumieć czasami twojej składni. Fajnie by było gdybś pisał bardziej z sensem.
Odpowiedz
#6
Zrobię eksperyment, zgłosiłem jedenpost sprzeczny z regulaminem forum i zobaczę, ile czasu będę czekał na rekację administracji Wink
Odpowiedz
#7
Wiesz, że administracja ma ważniejsze sprawy niż czytanie waszych wątków, kto naprawi błędy, kto to wszystko ogarnie?
Musicie zwyczajnie poczekać, czasem nawet do 24h, lecz często administracja udziela się po 15-45 minutach.
Banan ledwo nadąża + prowadzi kilka innych serwerów.
Co do aktywności administracji na serwerze/forum bywa różnie, raz jest 'zlot administracji', a raz jest pełno graczy łamiących regulamin, którzy pozostają później bezkarni.
Gracz~Sn1ck


Odpowiedz
#8
Ja mówię o tym, że moderacja jest online, przegląda wątki "Ostatnia wizyta: mniej niż 1 min. temu" ale nie podejmuje żadnych akcji moderatorskich
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości