Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lukas2002opole[UNBAN] lukas15
#21
Weźcie pod uwagę dwie opcje. Może być to prowo może być to wątek młodocianej osoby w internecie. Postępujcie tak samo.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#22
(10-10-2016, 09:22 PM)Egzey0 napisał(a): I drudzy inteligenci, po edycji logów zmienia się data edycji.

TiTeczku mój drogi.....

Total Commander (plik -> zmień atrybuty)
Więc nie da to się nagiemu do kieszeni nasrać...

Dotychczas próbowałem wywnioskować czy autor tematu mówi prawdę, ale ostatni jego post mówi sam za siebie.
I przyznaj że tobie też ten wątek mocno ''śmierdzi''.

Punkt czwarty dotyczący wątków o unbany: '' Inni gracze mają prawo poprzeć apelację autora. (Tylko, jeżeli potrafią sensownie to uzasadnić.)''
#23
"POPRZEĆ apelację autora" czyli możemy poprzeć a nie disować.

Jak dla mnie titek ma trochę racji, chodź nie do końca rozumiem jego wypowiedź ;-;
A co do autora to proponuję przeprosić administrację. Zamiast próbować znaleźć jakieś usprawiedliwienie to po prostu przyznaj się, bo tak by postąpił każdy szanujący się człowiek.

wyskrobane z mojego prywatnego morta z wbudowanym podnóżkiem *,*
#24
I gdzie tu sprawiedliwość w takim razie? Można poprzeć ale nie można już ''disować'' nawet gdy ma się argumenty.
Mcsurvi i ta ich słynna moim zdaniem już ''wolność słowa''
Tak samo jest zresztą z repkami nie można wystawić kilka negatywnych z tego samego powodu ale pozytywnych można już wystawiać dziesiątki zmieniając tylko nieznacznie formę wypowiedzi.
#25
Do mnie już zarzutu w tej sprawie nie miejcie.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#26
Ale odbiegliśmy od tematu.
Apeluję do administracji o rozstrzygnięcie sprawy!
#27
ŚMIECHŁEM XDD ban to ban możesz już tworzyć nowe konto
#28
W Twoim zakresie jest odpowiednie zabezpieczenie konta. Nikt nie będzie wnikał, czy to Ty obrażałeś administrację, czy kot, pies, sąsiad, wujek.
Skoro wchodzisz na inne serwery i ustawiasz takie samo hasło, lub masz banalne - najczęściej nick12345 - to się nie dziw.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości