Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
puto434[UNBAN]
#1
Mój nick:puto434
Nadanie kary:08.10.2016 19:26
Opis sytuacji:Zostałem zbanowany podczas gry na anihilacji.
Wytłumaczenie:Ja nie mam multi-konta to po prostu mój brat ma podobną nazwę do
mojej nazwy konta (puto64)
Powód kary: Multi-konto



Proszę o odbanowanie.
#2
Przed chwilą ta sytuacja została wyjaśniona prze innego użytkownika.
Ale rzeczywiście, nalagx35 popełniła błąd, banując wasze konta na ip, bo przecież nie jeden był już przypadek, że gracze zgłaszali iż zostali zbanowani nie słusznie, przez pomyłkę bo przecież zdaża się, że IP się powtarza w co niektórych przypadkach.

Dlatego jestem za UNBANEM dla tego gracza.

#3
Gdy macie rodzeństwo grające w minecraft musicie podać , że macie brata/siostrę. Piszecie , że ma konto na tym serwerze.
Itd. Ble Ble ;p


#4
Zgłosiłeś komuś z administracji że masz rodzeństwo które gra pod takim samym ip jak ty?
#5
A kiedy miał to zrobić?
Kiedy nala tylko porównała IP, po chwili poleciał banik.
Tak w ogóle to przepraszam za czepliwość, ale to chyba lepiej żeby administracja pierwsza pytała zanim zbanuje, tuż po porównaniu IP.
Chyba, że ma tal być, że każdy gracz ma przewidzieć, że przyjdzie Nala i może zbanować ciebie i osobę grającą obok.

#6
Przypominam że osoby nie powiązane z skargą/unbanem mają zakaz komentowania takowych.

Czekam na wypowiedź autora.
#7
(08-10-2016, 08:15 PM)Nalagx35 napisał(a): Zgłosiłeś komuś z administracji że masz rodzeństwo które gra pod takim samym ip jak ty?

Nalagax35 ja to kiedyś zgłaszałem Nystce że mam brata ,ale mogła to już zapomnieć
#8
Nalagax35 to odbanujesz mnie i mojego brata.
Proszę.
#9
Multikonta się zgłasza: moderatorom/global moderatorom lub właścicielom na email: admin@mcsurvi.pl

/edit
generalnie to może nie tyle co właścicielom ale głównie moderatorom+
#10
Dobra, sumienie mówi "daj mu ubbb!!"
i ten wątek też xD
Unbana masz, jesteś zapisany na liście osób które zgłosiły swoje multikonta, ale następnym razem pilnuj się.
Odbanowany.
Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości