Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leon45nie sluszny ban
#11
mam jej skype ale i a nic nie odpisuje moze ty cos ogarniejsz
#12
Co ja ?! sam se ogarnij. Ja sam nie mam skype ;P twoja sprawa nie moja
#13
Po pierwsze, czemu osoby które raczej nie są powiązane z tym tu się wypowiadają?
Po drugie, co do bana otrzymałeś go, ponieważ czas minął, miałeś 2 minuty by go podać, włączyć oraz przyjąć moje zaproszenie.
Po trzecie, to trochę dziwne, że mi pisałeś że Cię rodzice wołają a tu piszesz, że nie miałeś czasu, miałeś do zrobienia lekcje, skypa nie mogłeś włączyć oraz co do punktu piątego to, po daniu Tobie bana wszedłeś na MultiKonto i mówiłeś, że tam Cię rodzice wołają itp. Lecz chciałam byś wszedł na TeamSpeak'a, bo chciałam z tobą to wyjaśnić, oczywiście mógł być też skype, ale ty mikro nie miałeś więc to trochę bezsensowne.
Co do punktu czwartego, to gracze skarżyli się na Ciebie, więc chciałam Cię sprawdzić.

UB Tobie nie dam.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#14
jak skype nie moglem odpalic to jak ????? to tez bylo tez mnie rodzice wolali na obowiazki ja ts nie ogarniam japier a mikra niemam bo mam zepsuty a kurde ja ciebie wogule nie znam ta kto mnie na oskarzal pewnie oskiwoz23 co ma cheaty ta ???
#15
halo!
#16
to cos zrobicie ???
#17
Ona dosłownie napisała że nie dostaniesz UB !
#18
pawelek12 a moze cos napisalem ???
#19
halo!
#20
Leon po co multi?

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami o.o


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości