Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SnickNietypowa skarga.
#1
Cześć.
W tym wątku chcialbym prosić aby ktoś z administracji zwrócił uwagę Lordgangster18s. Gracz, kiedy tylko wbijam na serwer, pisze rzeczy typu: o, dziecko przyszło; o nie, rak przyszedł. Coś w tym stylu. Staram się ignorować danego gracza, ale ten, kiedy go ignoruje zaczyna bardziej naciskać. Kiedy napiszę coś z błędem, gracz pisze mój błąd przez dobre 5 minut. Nystka coś o tym wie. Raz, kiedy chciała napisać słowa napisała sowa, a Lord do dziś, kiedy wchodzi Nystka pisze "sowa'. Podoba mi się jej zachowanie, ponieważ zwyczajnie go ignoruje. Gracz mówi, że będzie specjalnie wbijał na easy hc, aby mnie po wkurzać. Ss są chyba nie potrzebne, bo użytkownik i tak nie dostanie bana. Proszę tylko o zwrócenie mu uwagi, aby do mnie pisał, tylko dlatego, aby nazwać mnie rakiem, czy dzieckiem.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Gracz~Sn1ck


#2
SnickersGamerPL, potwierdzam twoje słowa ponieważ zauważyłam że Lord ci "dokucza". Gdy mi tak "dokuczał" dostał za to bana ponieważ skończyło się na udostępnianiu przez Lorda moich danych osobowych a to jest karane banem. Radzę ci go poprostu ignorować ;p
Never lose hope... 
#3
Będę zwracała większą uwagę na zachowanie gracza.
Zamykam.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości