Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szonUnban szonon
#1
Question 
Tryb: PVP KITS

Godzina data: 14.9.2016 godzina 19:00
Opis: Dostałem Bana za niby nie posłuszeństwo przy sprawdzaniu... Aha fajnie szkoda ze nawet nikt nie chcial mnie sprawdzić...
nawet jeżeli tak to nawet nie zostałem zabrany do cheater room tylko ta osoba napisała coś na chacie.
nie wiem czy pisała na bc ale zwruciło by to moją uwage gdyby było to kolorowe,nie patrzyłem sie na chat bo byłem w czasie klepy.
Nie miałem sie po co na niego patrzec tylko sie klepałem czy to takie trudne pujsc do cheater room i napisac /tphere szonon ?!?!
Nie posiadam cheatów i bym to udowodnił ale nie bo ta osoba dała mi zarobić bana na ulubionym servie dlatego że chciałem sie poklepać.
Dowod Bana na dole.


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#2
"nie wiem czy pisała na bc ale zwruciło by to moją uwage gdyby było to kolorowe,nie patrzyłem sie na chat bo byłem w czasie klepy."Gdybys byl w trakcie klepy to by administracja by cie tepnela. Aha fajnie szkoda ze nawet nikt nie chcial mnie sprawdzić" Mysle ze administracja chciala cie sprawdzic ale sie nie zgodziles , nie mozna dostac bana za nic. "Nie posiadam cheatów i bym to udowodnił ale nie bo ta osoba dała mi zarobić bana" Napisz do Admina na skype "Przyszlem na sprawdzanie <twoj nick>.
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
Odpowiedz
#3
Pisałeś wcześniej prośbę o UB. Ban od Administratora: FrOsT89.
Dwie wersje:
* Chciał Cię sprawdzić, po tym jak niereagowałeś serio się odpaliłeś i miał pewność dlatego Cheaty/Sprawdzania blablabla.
*Po prostu serio ignorowałeś co pisał. Może wyślij logi czy screeny z .minecraft?

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości