Dołącz do HYPIXEL.PL (połączony serwer MCSURVI + MINEFOX + MINESERVER)!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SzymoneQczek[Unban] SzymoneQczek
#1
dlaczego chciałbym być odbanowany Oski456 to mój brat a ja SzymoneQczek i mam siostre julaxdp i nalagx35 myślała że oski456 to ja? i dała bana za multikonta a mojej siostrze nie! i zostałem zbanowany 17.09.2016 powód : MultiKonta

Zaco mnie zbanowała: Ja pisałem na Julaxdp mojej siostrze końcie żeby odbanowała mnie bo zrobiłem taki żart z eventem labirynt i potem było dużo graczy na tym evencie i dostałem bana nawet niewiem za nic. Czy mogę unbana? za taki żart było z 25 graczy tam i czekali. aż będzie otwarty
#2
Może ja powiem jaśniej, bo to jak ty to przedstawiłeś to faktycznie wygląda jak ban za nic.
Na chacie zacząłeś spamić "Zapraszam na event!! nagroda: vip 5 dni!! /tp szymoneqczek"
Zapytałam cię kto da tego vipa na 5 dni, bo nie da się kupić vipa na 5 dni.
Nie odpisałeś, tepnęłam się do ciebie i twój labirynt był podpisany moim nickiem.
"Budowała Nalagx35"
Tabliczkę usunęłam i zbanowałam cię na godzinę za fałszywy podpis.
Wbiłeś na multi i "za co szymoneqczek dostał bana?"
Ip tego konta a twojego identyczne także zostało to potraktowane jako multikonto.
Jeżeli to konto twojego brata to się zgłasza, zgłosiłeś komuś z administracji multikonto?
#3
bo mój brat ma taki sam net? i moge unban prosze :c mój vip wygrałem na evencie
prosze usune ten labirynt i to wszystko
#4
na creative 1 daj mi tempban do 17:00 prosze i nie wbiłem na multi bo mój brat Grał na servie i mnie wyzywał
#5
prosze daj :c usune to wszystko i bede grał na Creative 1
#6
(17-09-2016, 02:17 PM)Nalagx35 napisał(a): Może ja powiem jaśniej, bo to jak ty to przedstawiłeś to faktycznie wygląda jak ban za nic.
Na chacie zacząłeś spamić "Zapraszam na event!! nagroda: vip 5 dni!! /tp szymoneqczek"
Zapytałam cię kto da tego vipa na 5 dni, bo nie da się kupić vipa na 5 dni.
Nie odpisałeś, tepnęłam się do ciebie i twój labirynt był podpisany moim nickiem.
"Budowała Nalagx35"
Tabliczkę usunęłam i zbanowałam cię na godzinę za fałszywy podpis.
Wbiłeś na multi i "za co szymoneqczek dostał bana?"
Ip tego konta a twojego identyczne także zostało to potraktowane jako multikonto.
Jeżeli to konto twojego brata to się zgłasza, zgłosiłeś komuś z administracji multikonto?

Przeprosze cie na serverze  odbanuj :c
#7
(17-09-2016, 02:35 PM)SzymoneQczek napisał(a):
(17-09-2016, 02:17 PM)Nalagx35 napisał(a): Może ja powiem jaśniej, bo to jak ty to przedstawiłeś to faktycznie wygląda jak ban za nic.
Na chacie zacząłeś spamić "Zapraszam na event!! nagroda: vip 5 dni!! /tp szymoneqczek"
Zapytałam cię kto da tego vipa na 5 dni, bo nie da się kupić vipa na 5 dni.
Nie odpisałeś, tepnęłam się do ciebie i twój labirynt był podpisany moim nickiem.
"Budowała Nalagx35"
Tabliczkę usunęłam i zbanowałam cię na godzinę za fałszywy podpis.
Wbiłeś na multi i "za co szymoneqczek dostał bana?"
Ip tego konta a twojego identyczne także zostało to potraktowane jako multikonto.
Jeżeli to konto twojego brata to się zgłasza, zgłosiłeś komuś z administracji multikonto?

Przeprosze cie na serverze  odbanuj :c
Nie napisałem tabliczki zbudowała: Nalagx35 Tylko: Autor Mapy: Nalagx35 ;-;
#8
prosze :c
#9
dobra :c ide płakać, jak zawsze zapomniałem napisać bo ja sie patrzyłem na graczy nie na chat i miałem z/w z 3 min bo jadłem obiat :c
#10
Nalagx35 Przepraszam, cie za wszystko to co zrobiłem z tym eventem już nie będe. wiem że byłem ułomem nie patrząc się w chat, bo byłem na obiedzie Wiem widziałem to na Julaxdp mojej siostrze, co pisali na powód mojego Bana :c jesli to przeczytałaś, to dobrze rozumiem to wszystko ja ide bo tak zawsze było :c i mój vip stracony za event kodowy pa niewiem co napisać jak odbanujesz odpisz.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości