Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłaszacz223Upgrade albo to usuńcie
#1
Cześć,Poruszę temat trybu MasterBuildiers,Nikt tam nie wbija,Więc albo dodacie jakis zaje*isty upgrade albo to usuniecie,Poniewaz jak stare Villager Defence nikt tam nie wbija,I jest to tylko Niepotrzebny ciężar dla serwera

Pozdro <3

___________________________________
Wyklikane z mojej wyobraźni <3
#2
Daj propozycje chociaż co byś chciał tam zobaczyć Wink
#3
Zglaszacz ma racje ... Na master build sa zepsute tabliczki a vilager defense.... Nudn

A ja chciałbym zobaczyć np:
Nowy tryb co banan pokazywał na YT
Albo nwm
Wyścigi gokartów Smile wyscigi na torze byly by fajne a na GTA niby to jest ale no... Oddzielny tryb tez fajny by był
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#4
(14-09-2016, 05:54 PM)pucek77 napisał(a): Zglaszacz ma racje ... Na master build sa zepsute tabliczki a vilager defense.... Nudn

A ja chciałbym zobaczyć np:
Nowy tryb co banan pokazywał na YT
Albo nwm
Wyścigi gokartów Smile wyscigi na torze byly by fajne a na GTA niby to jest ale no... Oddzielny tryb tez fajny by był

MasterBuliders to kopia Bulid Battle, ale i tak ok.
Villager Defense nie jest dla mnie nudny, po prostu nikt tam nie gra.
"Nowy tryb co banan pokazywał na YT" jaki tryb, nie oglądam kanału Banana to nie wiem.
A ten pomysł "Wyścigów gokartów a.k.a Mario Kart" to widziałem jak ktoś na YT w to na innym serwie grał,  pomysł fajny, byłby to pierwszy serwer non-premium z tym. Jestem na tak.
[Obrazek: X12YmmB.png]
#5
(14-09-2016, 04:43 PM)DominikPL1590 napisał(a): Daj propozycje chociaż co byś chciał tam zobaczyć Wink
Nowe tematy budowania
No kurde nwm,Zaskoczcie mnie
#6
masz racje to tryb do wyrzucenia jest, wkrótce go wycofam.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości