Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quarantino[SKARGA] MisiekO
#1
Quarantino
MisiekO
wyzwiska
2016-09-12
Napisałam żeby się nie rządził i nie pisał że ktoś ma cytuje,,wypierdalać z jego miejsca,, ,gracza zaczoł wyzywać.
Dowód: http://prntscr.com/ch8aki
Chwilowo tylko jeden zobaczę jak to się skończy.
http://prntscr.com/ch8fx3
http://prnt.sc/ch8fyz
#2
Dobra, tu się ZGADZAM, ZBANOWAĆ, mnie tez wyzywal już raz dostał Bana jak go zgłosiłem... Radze perma dać ale to nie moja decyzja (taki się już nie nauczy , mowie o misku ;d)

A quartino.. Chociaż jedna pożyteczna skarga ;dddd xD
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#3
I ja się tu zgodzę że każdy gracz który go zabije jest wyzywany (przez miska) i każdy gracz który zginie od miska jest przez niego wyzywany (chodzi mi o mnie gdyż mnie cały czas wyzywa i paru innych graczy takich jak Quarantino (sorry jeśli źle napisałem twój nick Wink)) więc moim zdaniem powinien także dostać perma - wiem ze nie zależy to ode mnie ale w każdej wypowiedzi misieko przeklina i wyzywa i to na każdym trybie - czy to gta czy real life czy anihilacja (na tych trybach go widziałem)) Nie robiłem ss bo wiem że robiała to Quarantino ale jak mi nie wierzycie mogę porobić !!!
#4
(12-09-2016, 07:43 PM)pucek77 napisał(a): Dobra, tu się ZGADZAM, ZBANOWAĆ, mnie tez wyzywal już raz dostał Bana jak go zgłosiłem... Radze perma dać ale to nie moja decyzja (taki się już nie nauczy , mowie o misku ;d)

A quartino.. Chociaż jedna pożyteczna skarga ;dddd xD

Co dopiero teraz mnie zaczoł bardziej irytować tymi swoimi przekleństwami.... Już dosyć tego na chacie. Myślę że perm to była by dobra opcja ,ale wiem że raczej nie dostanie ponieważ za wyzwiska nie ma perma.
#5
(13-09-2016, 01:03 PM)danie9990 napisał(a): I ja się tu zgodzę że każdy gracz który go zabije jest wyzywany (przez miska) i każdy gracz który zginie od miska jest przez niego wyzywany (chodzi mi o mnie gdyż mnie cały czas wyzywa i paru innych graczy takich jak Quarantino (sorry jeśli źle napisałem twój nick Wink)) więc moim zdaniem powinien także dostać perma - wiem ze nie zależy to ode mnie ale w każdej wypowiedzi misieko przeklina i wyzywa i to na każdym trybie - czy to gta czy real life czy anihilacja (na tych trybach go widziałem)) Nie robiłem ss bo wiem że robiała to Quarantino ale jak mi nie wierzycie mogę porobić !!!

To nawet już oto nie chodzi poprostu dosyć mam co 2 jego zdanie przekleństw i wyzwisk w kogokolwiek stronę..... Jest to poprostu złe inaczej mówiąc,ponieważ młodsi gracze potem z takich biorą przykład.....
#6
Z góry przepraszam za mój błąd podałam 2 linki do tego samego ss. Poprawiłam teraz jest już okey.
#7
Ja juz się nie wypowiadam ponieważ dostałem ostrzeżenie od xLuga za to ze cos sobie tu pisze a mnie to nie dotyczy i uwarzam ze troche to nie sprawiedliwe bo misiek mnie wyzywal także... xLuga nie rozumiem ale okej... Tylko nie dawaj nastp ostrzeżenia bo to będzie dziwne... XD
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#8
@Jesteście związani z tą sprawą? Nie sądzę , więc nie wypowiadajcie się proszę.
Zbanuję jutro , chyba że ktoś mnie wyprzedzi.


#9
Ja jestem związany z tą sprawą gdyż mnie wyzywa cały czas mogę porobić ss
#10
To napisz nowy wątek , a nie spam tu.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości