Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakub178SKARGA- tomasz22
#1
Nick oskarżającego: Jakub178
Nick oskarżonego: tomasz22
Powód: Wykorzystywanie blędów mapy (Bycie nieśmiertelnym)
Tryb: BEST RPG
Dowód: https://imgur.com/a/YtpDx
Pomogłem? Daj repke Big Grin
[Obrazek: tgEkA6l.gif?1]
#2
Nie rozumiem o co tu chodzi?


#3
Fix on na tym płotku jest nie do zabicia amazonki (potwory) nie mogą go dotknąć. Zresztą w żaden sposob nie można wskoczyc na te płotki. To wykorzystywanie bugow mapy.
#4
Yyy to co, on latać umie? Ale takie haxy na mcsurvi nie działają... A rozdzka wiatru? Ona może podbija
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#5
Według mnie wątek bez sensu. On po prostu umie dobrze się ustawić. To nie jest żaden błąd mapy. Z tego co widać to to żaden bug nie jest.

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#6
Pucek i szumiel jezeli zabija potwory i jest nie do dotkniecia to chyba cos znaczy... Rozdzką wladcy wiatru nie da sie podzsadzac poniewaz byla by zbyt OP jezeli mi nie wierzycie mozecie spytac sie gracza oskiwoz52. Moze to Banan zadecyduje czy to granie nie fair czy nie.
Pomogłem? Daj repke Big Grin
[Obrazek: tgEkA6l.gif?1]
#7
Zgadzam sie z szumielem... Chociaż na GTA banan zablokował funkcje wskakiwania na takie miejsca...
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#8
No kurde ale nie widzac ze na ten płotek nie można wskoczyć?! Przecież to logiczne ze na 2 kratki wskoczyć się nie da i podmuchem nie da się podsadzać...
Pomogłem? Daj repke Big Grin
[Obrazek: tgEkA6l.gif?1]
#9
A pomyslales o tym, że jest może jakies miejsce (ze piasek/lód) gdzie są bloki blisko płotków? I można parkoura zrobić na płotki? Hmm? No właśnie wienc raz, dwa wbijaj na RPG, zobacz czy sie da a nie od razu oskarżasz ;-; to tyle ;P
Lubię placki i majnkrafta ^•^ Aa jak ten no pomogłem to daj pan jeden pozytywny punkt reputacji Smile DOBRE POMARAŃCZOWE! Big Grin
#10
Wbilem i nie ma takiego miejsca prosze pucek ty grasz na rpgu wiec wiesz ze takiego miejsca tam nie ma zreszta po co banan mial by robic mape na ktorej jest blok na ktorym potwory nie mogą Cię dotknąć.... Zresztą wątek nie jest o hackach tylko o nie uczciwej grze gracz wczoraj mial 23 lvl a dzis ma 49 to chyba cos znaczy co? Niech banan oceni sytuacje bo ja juz nie mam sily sie kłócić... Kumpel nawet filmik nagral wbijcie na kanal na YT minecraft oski filmik pt i co to nie cheater? Moze jakos was uda mi sie przekonać
Pomogłem? Daj repke Big Grin
[Obrazek: tgEkA6l.gif?1]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości