Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
crafty3334Pytanie związane i Jr.Moda
#1
witam.
czy bym mógl zdac testy na Jr.moda
bo jest bardzo dózo cheaterów i dózo graczy chejtóje administracje pod nieobecnisc administracji
ja bym chcial zdac test o Jr.moda bo jestem prawie co chwile na serverze i bym chcial zadbac o porzadek na serverze
bardzo dózo graczy cheatuje i dlatego jestem zawsze dłógo na serverze to bym chcial zdac testy
i jestem owszem wyzywany przez roznych graczy



Jeżeli ktos sie tym zaainteresuje prosze pisac.
#2
Ja też chce zostac Jr.Modem bo popieram jest dużo cziterow i serwer sie powieksza bo dodaja nowe tryby więc ja czekam na rekru zeby było wystarczająco moderatow i adminow więc bądz cierpliwy na rekru ^^
[Obrazek: 26e8731b822ef.png]
#3
no wlasnie bardzo dózo cheaterów i nie da sie grac .
#4
Rekru było w czerwcu. A co do cb bartek to podpowiem, nie mam czitow ;-;

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#5
(02-09-2016, 05:33 PM)_szumielxd_ napisał(a): Rekru było w czerwcu. A co do cb bartek to podpowiem, nie mam czitow ;-;

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")

Nigdy nie mowiłem że masz czitow ? xD
[Obrazek: 26e8731b822ef.png]
#6
Mowiles ;-; i bratu tez ;p

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#7
(02-09-2016, 04:49 PM)crafty3334 napisał(a): witam.
czy bym mógl zdac testy na Jr.moda
bo  jest bardzo dózo cheaterów i   dózo  graczy chejtóje administracje pod  nieobecnisc administracji
ja bym chcial zdac test o Jr.moda bo jestem prawie co chwile na serverze i bym chcial   zadbac o porzadek na serverze
bardzo dózo graczy  cheatuje i dlatego jestem zawsze dłógo na serverze  to bym chcial zdac testy
i jestem owszem wyzywany przez roznych graczy



Jeżeli ktos sie tym zaainteresuje prosze pisac.
Była rekrutacja, a więc to już twój problem, że nie napisałeś podania. Co do cheaterów od tego jest forum lub ts, a tak w ogóle z kąd możemy wiedzieć czy ty wiesz jak wygląda cheater a jak osoba która jest bardzo dobra w PvP ?
Takie wątki są według mnie zaśmiecaniem forum.
[Obrazek: C:\Users\Luczki\Desktop\Patryk\banner%20dl...ffe%20PL.jpg]
#8
Rekrutacja była, aktualnie zamknięta.
I nie dopytywać się kiedy rekrutacja bo jak będzie to was poinformujemy, na razie nic nie planujemy.
Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości