Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snick[Unban] SnickersGamerPL
#11
Głównie z powodu, iż gracz mnie wyzywał/prowokował.
Obiecuje już nigdy tego nie powtórzyć.
Gracz~Sn1ck


#12
Heart 
To pokaż mi te prowokacje. :v
Jutro porównam ip mulciaków.
#13
Nie wiedziałem, że z tego czegoś, wyjdzie taka afera.
Nie mam ss Omexio.
Gracz~Sn1ck


#14
Heart 
Logów też brak?
Afera? Zwykłe łamanie regulaminu kończące sie sądem ostatecznym. xd
#15
Jeszcze raz pytam. Jaki punkt tego zakazuje? Wiem, źle postąpiłem, ale proszę, abyś mnie zrozumiała. Lord jest znany z prowokacji graczy (-8) reputacji na forum. Nie mogę dostać ub? Na serwer wydałem ponad 100 złoty. Logi sam jutro.
Gracz~Sn1ck


#16
Tak anyway lekko poza tematem. Napisz do mnie cokolwiek na pw Smile Chętnie porozmawiam, don't be scary.
Ogólnie gdyby komuś to nie przeszkadzało czyli:
Podaję kogoś dane
On na to zezwala
To jest za to coś ban? Bo gdyby dziewczyna, której dane podałeś była na ok, że nic się nie dzieje bo w sumie to jej.. Prywatne. To niby karać nie trzeba, ale idę złym tokiem myślenia bo dane to dane i mogą być osoby o tym samym imieniu i naziwsku.

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#17
Snik a slyszales moze o prawach w internecie? A ogolnym prawur internetu (nie serwerowym) jest zakazane, czyli moxna ci dać np. Karę finansową jezeli zglosi sie na policję ;p
Ps. A internet nie wybacza...
(JBC to ja jestem za ub, tylko podałem złamany punkt)

Edit: daj screena z logów, tak jak omexia napisała. Wiesz gdzie są?

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#18
Lord podawał swojego Facebooka na chacie ogólnym. Znacie lorda? Jest on zdolny do wszystkiego. Prowokować potrafi. Źle zrobiłem, ale chciałbym wrócić do grania na waszym serwerze.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Gracz~Sn1ck


#19
Omexio ja mam kilka screenów jak prowokuje mnie julke,snika i bartka ;o. Około 11 screenów w kilka minut więc.. jeżeli chcesz moge pokazać.. ;-;Dowody zdobyłam 01.09.2016 a co mi wiadomo dowody są ważne do tygodnia c;.  Jeżeli chcesz to pokaże mam dużo świadków na anihilacji którzy potwierdzą że lord prowokuje,znęca i przeklina na anihilacji i na innych trybach. Jeżeli chcesz dodaj mnie na skype i ci je wyśle ;o. (aniajonca2)
#20
Heart 
Nie obchodzą mnie świadkowie.
Chce dowodów naocznych.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości