Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snick[Unban] SnickersGamerPL
#21
Omexia to zaproś mnie na skypie ja ci je pokaże ;-; bedziesz miała dowody naoczne ;-; jezeli tak bardzo chcesz mam około 11 ;-;
#22
Snik to daj logi!!!
Jak nie wiesz to napisz, powiem

wyskrobane z mojej marchewki z wymiennymi wkładami <(")
#23
Kolega Lord jest moim znajomym i powiem tyle ,ze bardzo przepraszam , ale doczepiliscie się go bardziej niż jakiegoś cheatera .. ,,On was prowokuje ' Powiedzcie niby jak ? Naprawdę , Angela ? Przecież kumplowalas się z nim i z tego co ja wiem biegałaś, czy jak mogę to tam powiedzieć za nim bardziej niż on za tb. A teraz na niego składasz skargi. Czy to ma sens ? :') A co do reszty to prawda , mógł zawinic podając sw fb na ogólnym chacie ale to nie oznacza żebyście podawali go potem innym . Tu był jego błąd no ale ludzie ;_; ! Przecież on nie miał wpływu na to ze wam zachciało się podawać jego fb na chacie... Nikogo nie chciałam urazić , jak coś .
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#24
Zupa ja go lubie ale zaczyna mnie to wkurzać że cały czas mi dokuczał ja byłam cicho ;x ale do czasu... gdy już nie mogłam
wytrzymać te wszystkie prowokacje każdego dnia na anihilacji i wysyłanie i przerabianie moich zdjęć z fb... Ja osobiście nei chciałam doprowadzić do takiego czegoś.. on sam sobie to robi mnie to już zaczeło wkurzać chyba po około 2 tygodniach nie wytrzymałam i pękłam i z pomocą admina chciałam dać mu nauczke.. Ale widze ze nie powinnam takiego czegoś robić żałuję tego
ja powinnam mu ustąpić.. ale no wiesz .. czy ciebie to nie wkurzałoby gdyby jakiś koleś cały czas pisał każdymi dniami na chacie twoje imię i nazwisko i się z niego wyśmiewało ?! Zupa ja tylko nie wytrzymałam i tyle... lubiałam go.. ale jeżeli przestanie się tak zachowywać i mnie zostawi to ja mu też dam spokój ;x Ps. nie powinnam się mścić bo mądry człowiek powinien ustąpić i być mądrzejszy nić ten drugi.. A on przedstawił dowody z przed miesiąca gdy on i snick się kłucili snick już nie wytrzymał więc .. Gdybym pokazała ss z tego jak podawał moje dane to był by miał kilka banów ale nie.. nie zrobie tego ponieważ dojdzie taka jakby wieksza wojna pomiędzy mną a nim.. ja bronie snicka ponieważ on nie zasłużył na tego bana(moim zdaniem, każdy ma swoje zdanie na ten temat) snick jest bardzo miłym i dobrym graczem ale też każdego puszczają nerwy co nie? ja mu się wogóle nie dziwie.. Nikogo nie obrażam jak coś..
#25
Proszę na pw gracza Angela. (Prawy górny, rozsuwasz i komunikacja). Zaraz usunę post

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#26
Heart 
Odbanowany. :v
I niech za drugim razem "nerwy" nie puszczają.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości